1. LigErkekler

Uğur İnşaat Seyhan Yıldırımspor’a Sponsor Oldu

Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol1.Ligi B Grubunda kısıtlı imkanlarla mücadele eden Adana Seyhan Yıldırım Spor’a Uğur İNŞAAT ve SMU İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet UĞUR’ dan sponsorluk desteği geldi.

Mehmet Uğur: Geçmişinde başarı, devamında mücadele ve azim olan Seyhan Yıldırım Spor’un yanındayız. Destek vereceğiz, katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Uğur İnşaat ve SMU İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet UĞUR yaptığı açıklama; Adana Seyhan Yıldırım Spor’un mücadelesinin yanında olduklarını, geçmişinde başarı, devamında mücadele ve azim bulunan Adana’mızı Türkiye Voleybol Erkekler Alpaslan Endüstri 1.Ligi’nde imkânsızlıklara rağmen pes etmeyerek temsil etmeye devam eden Adana Seyhan Yıldırım Sporu yakından takip ettiklerini, 2022/2023 Sezonunda 58 takım arasından 2 Lig’den 1. Lig’e yükselme başarısının göz ardı edilemeyeceğini, 2023/2024 sezonunda herhangi bir destek almadan yürüttükleri mücadeleyi takdirle karşıladıklarını, imkanlar ölçüsünde takıma destek verdiklerini belirterek bundan sonrada Adana’mız için mücadele eden Seyhan Yıldırım Spor’a elimizden gelen katkıyı sağlayarak şehrimiz adına bu armanın yanında olacaklarını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu