Ulusal aday adayı hakemlere önemli duyuru

0
129

2019-2020 sezonunda il temsilcileri tarafından gönderilen, ulusal aday adayı hakemlerin dosyaları Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu’nca incelenmiştir. İnceleme sonucunda aşağıda adı geçen hakemlerimiz, 29 Nisan 2021 tarihinde saat 14.00’da Ankara ilinde Başkent Spor Kompleksinde ön sınava (yazılı) tabi tutulacaklardır.

Önemli Notlar

  • Ön sınava katılacak olan adayların aşağıda belirtilen katılımcı formunu 20 Nisan 2021 tarihine kadar eksiksiz doldurarak e-posta ([email protected]) veya Fax (0312 221 40 20) yoluyla MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı’ya göndermeleri zorunludur.
  • Ön sınava katılmayacak hakemler, mazeretlerini en geç 20 Nisan 2021 tarihine kadar Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu’na dilekçe ile bildirmeleri gerekmektedir.
  • Ön sınava katılacak olan adayların sınavdan 48 saat önce Covid-19 testi yaptırmaları zorunlu olup sınav öncesinde test sonuçlarını görevlilere teslim etmeleri gerekmektedir.
  • Ön sınavdan iki defa başarısız olanlar ise, bir daha ulusal aday adayı olarak teklif edilmeyeceklerdir. Ancak il hakemi olarak hakemliğe devam edebileceklerdir.
  • Ön sınavda başarılı (70 ve üzeri puan alanlar) olan hakemlerimiz; Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulumuz tarafından ulusal aday hakemlik seminerine davet edileceklerdir. Ayrıca Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu’nca belirtilen tarihte seminer ücreti olarak 750,00-TL yatıracaklardır.

İSİM LİSTESİ

S.NO İLİ ADI SOYADI
1 ADANA BAHADIR KAAN ÇALIK
2 ADANA MURAT GÜL
3 AKSARAY MEHMET ALİ AKYÜZ
4 AKSARAY SERVET ÇORAPÇI
5 AMASYA ANIL ŞİŞİK
6 ANKARA BÜŞRA ARSLAN
7 ANKARA HİKMET ENES SEÇEN
8 ANKARA İSMAİL ÇOBAN
9 ANKARA MURTAZA EMRE SEVİMLİ
10 ANKARA SEBİLE MERT
11 ANKARA SELCEN İLBEY
12 ANTALYA MURAT ÜZÜMCÜ
13 ARTVİN NİLAY ALTINTAŞ YALÇIN
14 AYDIN EMRE BULUT
15 AYDIN MELEK ÇEKİÇ
16 BALIKESİR MESUT TÜTÜNCÜ
17 BURSA BÜŞRANUR MUMCU
18 BURSA ILGIN ÇAKALOĞLU
19 BURSA SERDAR HARUNOĞULLARI
20 ÇORUM AYŞEGÜL İNCE
21 DENİZLİ IRMAK YALAP
22 DENİZLİ SÜMEYRA BEKTAŞ (ORHAN)
23 DİYARBAKIR AYŞE ONAT
24 DİYARBAKIR FATİH PEKOL
25 DİYARBAKIR MUSTAFA GÜR
26 DİYARBAKIR MEHMET KAMAN
27 DÜZCE SERCAN ÇALIŞKAN
28 ERZURUM ABDULSAMET AYDIN
29 GAZİANTEP FATMA GÜR
30 GAZİANTEP CAN BERTAN ÇAL
31 GAZİANTEP EFLATUN ZEYNEP AKSOY YILMAZ
32 GİRESUN CİHAN YILDIRIM
33 GİRESUN DİLEK NUR PEKGÜLER
34 GİRESUN MEHMET BAĞIRGAN
35 GİRESUN ÖZNUR ÖZTEPE
36 GİRESUN SELÇUK YILMAZ
37 GÜMÜŞHANE FATİH KARA
38 İSTANBUL ABDULLAH ÇAĞLAR
39 İSTANBUL MUHAMMET ARİF KIRMIZIASLAN
40 İSTANBUL FERHAT TUNÇEL
41 İSTANBUL FİGEN ÖZ
42 İSTANBUL HALİL GÜRCAN
43 İSTANBUL KÜBRA GÜL ÇİFTÇİ
44 İSTANBUL ÖZGE KAYHAN
45 İSTANBUL SÜMEYYE ÖDEF
46 İSTANBUL ŞÜKRÜ DEVECİ
47 İSTANBUL YUNUS EMRE ŞAYAN
48 İZMİR DİLEK ÖZDEMİR
49 İZMİR ERAY OTURAKKAYA
50 KAHRAMANMARAŞ MEHMET KORAY ŞAHİNKANAT
51 KAHRAMANMARAŞ ÜNAL KOCAMAN
52 KAYSERİ YAHYA KIRMIZIGÜL
53 KOCAELİ BİROL ÖZDEMİR
54 KOCAELİ SEÇKİN ÖNEREN
55 MARDİN BİLGE CENGİZ
56 MARDİN HASAN ÇELİK
57 MARDİN HASAN ÇELİK
58 MARDİN İSMAİL ÜSTEK
59 MARDİN ZEYNEP İRKILATA
60 MERSİN MERYEM TAN
61 NİĞDE HÜSEYİN CEYLAN
62 OSMANİYE REFİK BARIŞ
63 SAMSUN ALİ RIZA BAŞÜN
64 SAMSUN NURDAN ER
65 ŞANLIURFA MEHMET ALTUN
66 ŞANLIURFA ÖZLEM BİRLİK
67 ŞANLIURFA SAİT İŞİK
68 ŞIRNAK SELİM BUĞA
69 VAN FERDİ ŞABU
70 VAN HACI YUSUF KADAN
71 VAN HAKAN YILDIRIM ÇAKAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here