Ulusal Aday Hakem Kurslarının ikincisi Bursa’da yapılacak

0
165

2019-2020 Voleybol Sezonu Ulusal Hakemliğe Yükseltilme semineri ve sınavı 26 Şubat- 1 Mart 2020 tarihleri arasında Bursa ilinde yapılacak.

1.Grubu 19-23 Şubat 2020 tarihleri arasında Ankara Başkent Voleybol Salonu’nda devam eden Ulusal Hakemliğe yükseltilme seminerlerinde 2.Grup 26 Şubat-01 Mart 2020 tarihleri arasında Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda yapılacaktır.

Sınava katılacak olan ulusal aday hakemlerin isim listesi

S.NO İLİ ADI SOYADI GRUPLAR
1 BURSA BÜLENT ÖZTÜRK 2.GRUP
2 BURSA ELİF SELİN KIRAN 2.GRUP
3 DÜZCE ALİ DALKES 2.GRUP
4 DÜZCE İBRAHİM GÜL 2.GRUP
5 DÜZCE OSMAN EROL 2.GRUP
6 ISPARTA KADİR AKYOL 2.GRUP
7 ISPARTA SEFA MACUN 2.GRUP
8 İSTANBUL İNANÇ AK 2.GRUP
9 İZMİR BURAK UĞURLU 2.GRUP
10 İZMİR DUYGU İYİSON 2.GRUP
11 İZMİR HALİL ÇAKIR 2.GRUP
12 KIRKLARELİ FİGEN TUNA 2.GRUP
13 KOCAELİ AYTAÇ YALMAN 2.GRUP
14 KOCAELİ EYÜP ATALI 2.GRUP
15 KOCAELİ FURKAN ATALI 2.GRUP
16 MANİSA ELİF ÖZGE DİNÇER 2.GRUP

 

Ulusal hakemliğe yükseltilme seminer ve sınav programı şöyle:

ULUSAL HAKEMLİĞE YÜKSELTİLME SEMİNER VE SINAV PROGRAMI 

  1. GÜN – SABAH

09.00 – 10.30: Kural 1, 2, 3, 4, 5  videolu anlatım

10.30 – 10.45: Dinlenme

10.45 – 12.00: Kural 6,  7 videolu anlatım

12.00 – 13.00: Öğle yemeği ve dinlenme

  1. GÜN – ÖĞLEDEN SONRA

13.00 – 14.30: Kural 8, 9 videolu anlatım.

14.30 – 14.45: Dinlenme

14.45 – 16.15: Kural 10, 11, 12 videolu anlatım

16.15 – 16.30: Dinlenme

16.30 – 18.00: Kural 13, 14  videolu anlatım

  1. GÜN – SABAH

09.00 – 10.30: Kural 15, 16, 17  videolu anlatım.

10.30 – 10.45: Dinlenme

10.45 – 12.00: Kural 18, 19, 20, 21 videolu anlatım

12.00 – 13.00: Öğle yemeği ve dinlenme

  1. GÜN – ÖĞLEDEN SONRA

13.00 – 14.30: Kural 22, 23, 24  videolu anlatım

14.30 – 14.45: Dinlenme

14.45 – 16.15: Kural 25, 26 videolu anlatım

16.15  – 16.30: Dinlenme

16.30 – 18.00: Kural 27, 28 videolu anlatım

  1. GÜN – SABAH

09.00 – 10.30: Hakemlik tekniği ve mekaniği

10.30 – 10.45: Dinlenme

10.45 – 12.00: Resmi el işaretleri ve düdük kullanımı

12.00 – 13.00: Öğle yemeği ve dinlenme

  1. GÜN – ÖĞLEDEN SONRA

14.00: Birinci müsabaka

16.00: İkinci müsabaka

18.00: Üçüncü müsabaka

 

  1. GÜN – SABAH

09.00 – 10.30: İşbirliği, bilgi toplama, oyun duraklamaları

10.30 – 10.45: Dinlenme

10.45 – 12.00: Takım mensuplarıyla iletişim, cezalandırmalar

12.00 – 13.00: Öğle yemeği ve dinlenme

  1. GÜN – ÖĞLEDEN SONRA

14.00: Birinci müsabaka

16.00: İkinci müsabaka

18.00: Üçüncü müsabaka

  1. GÜN – SABAH

10.00: Birinci müsabaka

12.00: İkinci müsabaka

14.00: Üçüncü müsabaka

14.00 – 15.00: Dinlenme

  1. GÜN – ÖĞLEDEN SONRA

15.00 – 17.00 : Sınav hazırlığı ve Yazılı Sınav

17.00 – 17.30 : Dinlenme

17.30 – 19.00 : Sonuçların açıklanması ve kapanış

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here