2. LigErkekler

Ürgüpspor Voleybol Takımı sezon hazırlıklarına başladı

2022-2023 sezonu Türkiye Voleybol Federasyonu Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Lig takımlarından Nevşehir temsilcimiz Ürgüpspor yeni sezon hazırlıklarına başladı.
Geride bıraktığımız son dört yılda büyük başarılar elde ederek Nevşehir Voleybol marka değerini en üst seviyede temsil eden Ürgüpspor yeni sezon hazırlıklarına Ürgüp Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla başladı.
Ürgüpspor’da göreve geldiği andan itibaren büyük değer katan ve geride bıraktığımız sezonda takımını ligde tutmayı başaran Antrenör İbrahim Çadır nezaretinde çalışmalarını sürdüren Ürgüpspor yeni sezon çalışmaları kapsamında 2’si yabancı olmak toplam 12 sporcuyla anlaştı.
Ligin başarılı ve kariyerli oyuncuları Çağlar Aksoylu, Hakan Kızılöz, Sinan Yılmaz, Altay Demirkula ve Keremhan Bozdemir ile yeniden anlaşmaya varılırken yeni sezon ve hedefler kapsamında Ürgüpspor voleybol marka değerine uygun oyunculardan Serkan Koçak, Sultan Selim Arıman, Onurcan İrteni, İsa Karatekin ve Kürşat Özdemir ile anlaşmaya varıldı. Yabancı kontenjanı konusunda 2+1 hakkı bulunan Ürgüpspor Brezilya’dan Fernando Pires ve Belarus’tan Pasha Pavlev Kandulinski ile nokta transferler yaptı.
Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı '1948 ÜRGÜR SPOR İBRAHİM ÇADIR' görseli olabilir
Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir
Bir 7 kişi ve yazı görseli olabilir
Bir 7 kişi ve yazı görseli olabilir
Bir 2 kişi ve yazı görseli olabilir
Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir
Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar, iç mekan ve şunu diyen bir yazı 'KONYA 1 T 19' görseli olabilir
Bir 1 kişi ve voleybol oynuyor görseli olabilir
Bir 3 kişi ve yazı görseli olabilir
Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir
Bir 1 kişi, ayakta ve şunu diyen bir yazı 'ÜRGÜP SPOR İç TRANSFER 1948 ÜRĞÜR SPOR PASHA BALLOONS ÇAĞLAR AKSOYLU' görseli olabilir
Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir
Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu