Dünya

Uzun Yıllara Dayalı Bir Ortaklık

FloSports ve Dağ Pasifik Sporları Federasyonu (MPSF) Arasında Büyük Anlaşma
Canlı dijital sporların ve orijinal içeriğin yenilikçi firması olan FloSports ve Dağ Pasifik Sporları Federasyonu (MPSF), resmi yayın ortağı olarak hizmet etmek için çok yıllı bir ortaklığa imza attılar. FloSports, yalnızca FloTrack.org ve FloVolleyball.tv’de iki Konferans Şampiyonasının canlı ve talep üzerine içerik kapsama alanını sağlayacak.
Ortaklık, FloSports’u sadece MPSF İç Mekan Pisti ve FloTrack Şampiyonasında resmi yayın ortağı yapmıyor, yeni anlaşma MPSF Erkekler Voleybol Şampiyonası’nın eklenmesiyle her iki taraf arasındaki ilişkinin derinleşmesini de sağlıyor. Bu anlaşma, FloVolleyball’un NCAA’nın kapsamını, önde gelen voleybol konferanslarından biriyle erkek voleybolu alanına da genişletecek.
Dağ Pasifik Spor Federasyonu Komiseri Al Beaird, “FloSports ile çalışmak bize en büyük spor etkinliklerimizi ülke çapındaki hayranlarımıza sunma fırsatı verdi” dedi. “FloSports abonelerine daha fazla maçı sunma fırsatına sahip olduğumuz için çok mutluyuz.”
FloSports Küresel Haklar Edinme ve Ortaklıklar Direktörü Ryan Fenton, “Dağ Pasifik Spor Federasyonu, yaklaşık on yıl boyunca değerli bir ortağımız” dedi. “Ortaklığımızı genişletmek ve ülkedeki en iyi voleybol programlarına ve öğrenci sporcularına daha fazla yaymak açısından heyecanlıyız.”
Bu etkinlikleri canlı ve talep üzerine kapsama alanına erişmek için, aylık veya yıllık olarak PRO abonesi olmak için FloSports.tv adresi ziyaret edilebilir. Her iki abonelik de, tüm FloSports ağı genelinde premium içeriğe erişimin kilidini açar. Amazon Fire TV, Roku, Apple TV, App Store ve Google Play Store’dan FloSports uygulamasını indirerek etkinlikler geniş ekranda izlenebilir.
Yılda 10.000’den fazla canlı yarışma yayınlayan FloSports, tutkulu spor tutkunları için canlı, derinlemesine ve talep üzerine dijital kapsama alanında küresel lider olarak ortaya çıkmaya devam ediyor.
FloSports hakkında
2006 yılında kurulan FloSports, spora adanmış, ABD’de ve yurtdışında 20’den fazla spor dalında on binlerce yarışmaya canlı ve isteğe bağlı erişim sunan girişime dayalı bir OTT abonelik video akışı hizmetidir. FloSports, 2.000 saatten fazla premium içeriğe sahip büyüyen bir kütüphane sunar ve 4.000’den fazla önde gelen etkinliğe özel yayın haklarına sahiptir. Austin TX merkezli şirketin 250 çalışanı mevcut.
Dağ Pasifik Spor Federasyonu Hakkında
Dağ Pasifik Sporları Federasyonu (MPSF) 1992-1993’te Büyük Batı, Pasifik-10 ve Batı Atletik Konferanslarından üye kurumların rekabet ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. MPSF’nin başlangıçta oluşturulduğu kuruluş ilkeleri, konferans bağlantısı olmadan spor için daha fazla rekabet ve şampiyonluk olanakları sağlamaktı. Ayrıca nesli tükenmekte olan sporların hayatta kalmasını sağlamayı amaçlıyordu. Federasyon ayrıca, gelişmekte olan kadın sporları için bir kuluçka makinesi ve konferans düzenlemelerinden etkilenen sporlar için güvenli bir liman olarak hizmet etti. Açılış sezonundan bu yana, üyeliğinin Mountain West ve West Coast Konferansları ve ilgili üye kurumlarının yanı sıra kadın sutopu, kadın jimnastikçi, kadın lakrosu ve kadın ve erkek yüzme ile dalma takımlarının eklenmesiyle büyümekte olduğu görüldü. Uygulanabilirliğinin bir kanıtı olarak, Dağ Pasifik Sporları Federasyonu, üyelerinin dinamik ihtiyaçlarını karşılamak için spor portföyünün daralmasını ve genişlemesini teşvik ederek sürekli değişen üniversite sporları denizinde başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu