Genel HaberlerManşetÜst Manşet

VİDEO HABER: Bingo’dan Filenin Sultanları’na büyük destek

Hayat Kimya'nın ev bakım kategorisindeki markası Bingo, Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları'nın resmi sponsoru oldu. Bingo, ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru' sloganıyla A Milli Kadın Voleybol Takımı'na destek verecek

Hayat Kimya’nın ev bakım kategorisindeki markası Bingo, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile iş birliğini duyurdu. Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’nın resmi sponsoru olan Bingo, önümüzdeki dönem için A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları Hande Baladın ve Gizem Örge ile yeni bir iş birliğine de imza attı.

“TERTEMİZ DUYGULARIN SPONSORU OLARAK VARIZ”

Hızlı tüketim ürünleri sektörünün global oyuncularından Hayat Kimya olarak, ev bakım kategorisindeki amiral markaları Bingo ile 1987’den bu yana milyonlarca evde, kadınların, ailelerin yanında yer alarak pek çok duyguyu paylaştıklarını belirten Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı, yaptığı açıklamada, “Tıpkı kadın voleybol milli takımımız gibi biz de bu topraklarda doğan ve global pazarlarda emin adımlarla büyüyen güçlü bir markayız. Büyük bir gurur ve mutlulukla Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’nın resmi sponsoru olduğumuzu da duyurmak isteriz. Türk voleybolunun nezaketinin, kalitesinin ve en nihayetinde zaferlerinin bizim bu alana girmemizde bizi çok motive ettiğini söylemek isterim. Sponsorluğumuz, Türkiye’nin voleybolunun daha da ileriye taşınmasına destek olma kararlılığımızın bir yansıması. İş birliğimizin milli takımlarımız için hayırlı olmasını diliyoruz. Başarılı, zaferlerle dolu ve mutlu bir iş birliği olmasını temenni ediyorum” dedi.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise, “Bugün yine Türk voleybolu adına imza atacağımız güzel bir işbirliği için bir aradayız. Dünya bir numarası A Milli Kadın Voleybol Takımımız; Türk kadınını, Türk voleybolunu sahada başarıyla temsil ederken Bingo markasının da desteğini yanımızda hissetmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Hayat Kimya’nın spor alanındaki ilk sponsorluğunun da voleybolla olması mutluluğumuzu ve gururumuzu katbekat artırdı. İşbirliğimizin zaferlerle, başarılarla dolu olmasını temenni ediyor, başta Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı ve Hayat Kimya Ev Bakım Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı başta olmak üzere tüm Hayat ailesine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu