Genel HaberlerManşet

VİDEO HABER: Değer Eraybar Online Toplantıda Anıldı

Efsane voleybolcu Değer Eraybar, bu kez mezarı başından sonra Online olarak anıldı. Voleybol Vakfı organizasyonu olan buluşmada Aritun Hançer’in moderatörlüğünde sporcu, antrenör, yönetici ve basın olarak hayatında yer almış kişilerin anılarıyla Değer Eraybar’ın ilginç, bilinmeyen yönleri paylaşıldı.

Aritun Hançer’in Değer Eraybar ın öz geçmişini kısaca anlatımından sonra moderatör tarafından söz verilen katılımcılar konuşmalarıyla toplantıya keyif tattılar.
TVF Başkanı Akif Üstündağ’ın mesajı okundu. TVF eski başkanlarından Erol Ünal Karabıyık  toplantıya katılırken Bursa bölgesinden arkadaşların da dahil olması, anma programını renklendirdiler.
Değer Eraybar’ı gelecek yıl yeniden anmak üzere sözleştiler.

Voleybol Vakfı Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen anmaya Eraybar’ın kardeşleri Saffet, Handen ve Oya Eraybar da katılırken, Voleybol Vakfı Başkanı Haluk Pepeyi, Voleybol Vakfı Eski Başkanları Tanju Özenç, Jeyan Erben, eski Uluslararası Voleybol Hakemlerinden  Oktar Tertemiz, VAD Eski Başkanı Adnan Kıstak, gazeteciler Enver Bağlarbaşı, Tekin Ateşnal ile  Mustafa Ekşi, Gökhan Edman, Selçuk Kaynarkani Abtullah Gümüşbaş, Füsun Erben, Yaşar Yılmaz, Mustafa Elitez, Murat Över katılarak düşüncelerini belirttiler.

 

 

Haber: Enver Bağlarbaşı – Tekin Ateşnal

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu