Dünya

VNL’e İki Ödül

VNL, Eylül sonunda prestijli Grand Prix Strategies du Design’da iki ödül kazanarak Global Marka Tasarımı ve Görsel Kimlik kategorilerinde altın madalya kazandı.
Ödüller, VNL markasının ve görsel kimliğinin her yönünün voleyboldan nasıl yapıldığını kabul etti. Logo ve tipografi, topun hareketinden esinlenmiştir. Madalyalar ve kupa bile kalabalığın arasından sıyrılan özel VNL stilini benimsedi.
VNL marka kimliği, vizyonu hayata geçirmede FIVB’yi destekleyen küresel marka ve tasarım ajansı Landor ile işbirliği içinde oluşturuldu.
FIVB’nin devrim niteliğindeki voleybol yarışması olan VNL 2018’de başladı. Gerçek anlamda küresel etkinlik, voleybolu dünya çapındaki taraftarlara yakınlaştırıyor ve aynı sayıda maç, aynı etkinlik formatı ve aynı ödülle sporda eşitliği teşvik etmekten gurur duyuyor. erkekler ve kadınlar için para.

FIVB Başkanı Dr.Ary S. Graça F ° şunları söyledi:
“VNL, sporu ve onun takım çalışması ve cinsiyet eşitliği değerlerini yansıtan önemli bir olaydır. VNL, voleybolun en iyilerini sergiliyor, yeniliği ve yeni düşünmeyi teşvik ediyor ve 2021’deki etkinliğin bir sonraki baskısını sabırsızlıkla beklerken bu takdiri almak bizim için büyük bir onur. ”
Grand Prix Strategies du Design, her yıl tasarım alanındaki en iyi başarıları ve kampanyaları ödüllendirmek amacıyla 30 yılı aşkın süredir Stratégies tarafından ağırlanmaktadır. Ödüllerde daha birçok kategori arasından görsel kimlik, paketleme, ürün tasarımı, web tasarımı, ticari mimari, yayın tasarımı, marka adı oluşturma.
Bu yılki ödül töreninin 34. sü Paris’teki Folies Bergère salonunda üç günlük bir Stratégies Festivali sırasında gerçekleştirildi. 120’den fazla proje, pazarlama, tasarım, strateji ve daha fazlası alanında sektördeki uzmanlardan oluşan bir jüri tarafından değerlendirildi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu