Genel Haberler

Voleybol Ana Spor Oldu

Usta gazeteci Kemal Belgin ile Kadıköy Moda’dan tanışıklığımız vardır. Berber Süleyman amcaya gittiğimde illa ki denk geliriz ve tabi ki spor muhabbeti yaparız. Hatta ara ara kuaförüm sevgili Murat Alkaç ile kendisini hafiften kızdırmaktan da büyük keyif alırız. Tabi O, bizi her seferinde nazik ve güzel bir dille cevaplar. Futbolun, Fenerbahçe’nin duayenidir. Yazıları ve televizyondaki yorumlarını kaliteli bir şeyler okumak, dinlenmek isteyenler ilgi ile takip ederler.
Değerli büyüğüm Kemal abimiz 29 Ekim tarihli Kartal’ın büyük kazancı başlıklı yazısında voleybola da yer vermiş. TRT Spor2 kanalından yayınlanan maçlardan büyük bir keyifle bahsetmiş sevgili Kemal abi. Ve bakın neler yazmış?

Kemal Belgin ağabeyimizi voleybol maçlarında da görmek istediğimizi kendisine iletiyor ve bir gün mutlaka voleybol salonlarında ağırlamak istediğimizi bildirmek istiyoruz.

Savaş Eskigülek – Voleybol Aktüel Genel Yayın Yöentmeni

Voleybol ana spor oldu
Değerli okurlarım, geçtiğimiz hafta TRT ekranları bize inanılmaz voleybol maçları izlettirdi. Eczacıbaşı-Vakıfbank, Nilüfer Bld-THY, F.Bahçe ve G.Saray’ın rakipleriyle kafa kafaya oynadığı maçlar vardı. Bunların bir teki dahi “of be canım sıkıldı” dedirtecek cinsten değildi. Voleybolu sevmiyor ya da bilmiyor olabilirsiniz ama siz gerçek bir sporseverseniz bu dört maçın videosunu ne yapıp edip bulur, evinizde bir spor resitali izleyebilirsiniz. Yönetimlerine, hocalarına ve tabii ki oyuncularına şükranlarımı sunuyorum.

Kemal Belgin’in Köşe Yazısının tamamını okumak için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu