Genel HaberlerManşet

Voleybol Camiası Brand&Sport Summit’te Konuşacak

Brand & Sport Summit’te voleybolun isimleri yer alacak.
Bu sene üçüncü kez düzenlenecek Brand&Sport Summit’te voleybol camiasından isimler konuşmacı olarak yer alacak.
Markalar dünyası ve spor endüstrisi arasındaki ilişkinin ve ortak çalışmaların konuşulacağı etkinlikte, dünya ve ülkedeki en önemli profesyoneller ile spor dünyasından isimler yer alacak.
14-15 Kasım 2019 günlerinde, Volkswagen Arena’da bir araya gelinecek etkinlikte, voleybol camiasından ise TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Danışmanı Neslihan Demir Güler, Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti, Fenerbahçe Opet oyuncusu Bahar Toksoy Guidetti, A Milli Takım Kadın Voleybol Sponsoru P%G Türkiye Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu ve Efeler Ligi sponsoru Axa Türkiye’nin CEO’su Yavuz Ölken konuşmacı olarak yer alacak.

Mehmet Akif Üstündağ

Voleybolda sporcu, antrenör ve yönetici olarak hizmet eden Mehmet Akif Üstündağ, 2016 yılından bu yana da Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Sporcu olarak Galatasaray Genç Takımı , Silahlı Kuvvetler Gücü , Köy Hizmetleri ile TMO ve Petrol Ofisi takımlarında yer aldı. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Brand&Sport Summit sahnesinde olacak.

Neslihan Demir Güler

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en önemli spor isimlerinden biri, Neslihan Demir Güler, Brand &Sport Summit 2019’da tekrar yer alacak.

Giovanni Guidetti

Yıllardır Avrupa’yı ve dünyayı hem kulüp takımıyla, hem de Milli Takım ile sallayan, ülkemiz voleyboluna, sporuna ve geleceğine çok önemli katkıları bulunan İtalyan teknik adam, altyapı projeleri de dahil olmak üzere tüm çalışmalarını Brand&Sport Summit’te anlatacak.

Bahar Toksoy Guidetti

16 yıllık profesyonel spor kariyerinde, Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Dünya Kulüpler Kupası şampiyonluğu gibi üst düzey başarılar bulunan. Milli takım forması ile olimpiyat deneyimi yaşamış olan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol takımının tecrübeli oyuncusu Bahar Toksoy Guidetti Brand & Sport sahnesinde yer alacak.

Bahar Toksoy Guidetti, anne olduktan sonra kariyerinin nasıl şekillendiğini, toplumsal cinsiyet eşitliği savunuculuğunu ve kız çocuklarına istedikleri her alanda, hayallerinin peşinden koşan, kendi ayakları üzerinde duran, güçlü ve çevre bilinci olan kadınlar olmaları için cesaret ve ilham vermeyi amaçladığı akademisini anlatacak.

Tankut Turnaoğlu

Tokyo 2020’nin resmi sponsorlarından P&G Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, bu sponsorluğun nasıl farklı hayatlara dokunmayı hedeflediğini Brand&Sport Summit sahnesinde anlatacak.

Yavuz Ölken

Türkiye’de sporun en önemli sponsorlarından biri AXA Sigorta’nın yatırımlarını en yetkili isimden dinlemek için Brand&Sport Summit’i kaçırmayın. Türkiye’de voleybolun, fit yaşamın destekçilerinin başında gelen Axa Türkiye’nin gelecek planlarını Yavuz Ölken anlatacak.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu