Genel HaberlerManşet

Voleybol Camiasının Temsilcileri Kent Konseyi’nde İstanbul Maratonu Gönüllüsü Oldular

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Danışma Kurulu’nda Voleybol Camiamızın temsilcilerinden Sakine Tayanç, Eylem Şenkal ve Savaş Eskigülek, 8 Kasım Pazar günü gerçekleştirilen 42. NKolay İstanbul Maratonu’nda Gönüllü Ekibinde yer alarak destek verdiler.

İstnabul İl Hakem Kurulu Üyesi ve Gözlemcilerinden Sakine Tayanç, eski Milli Voleybolcu ve Spor Psikoloğu Eylem Şenkal ile Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek’in yer aldığı ekip, sabahın erken saatlerinde etkinlik alanında yer alarak İstanbul’un tanıtımında önemli bir paya sahip olan ve  bu sene 42. kez gerçekleştirilen İstanbul Maratonunda voleybol camiasını temsil ettiler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi pankartını gören İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Parti Meclis Üyesi, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Parti Meclisi Üyesi, İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek ve İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Kent Konseyi’nin çalışmaları hakkında bilgi alıp, memnuniyetlerini bildirdiler.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu