Avrupa

Voleybol İrlanda’dan Online Kamp

İrlanda’nın genç oyuncularının çoğu, ülkelerini Küçük Ülkeler Birliği şampiyonasında temsil etmek için yılın bu zamanında Lüksemburg’a gidiyordu. Organizatörler koronavirüs pandemisi nedeniyle rekabeti iptal etmek zorunda kalırken, Voleybol İrlanda boşluğu ilk çevrimiçi kamplarıyla bazı Voleybol eğitimiyle doldurmak istiyor. Bu eğitime, 97 oyuncu daha önceden kayıt olmuş durumda.

Voleybol İrlanda, ilk çevrimiçi kamplarını başlatmanın mutluluğunu yaşıyor. Üç günlük programda fitness antrenmanları, top beceri zorlukları ve maç analizi oturumları gibi çeşitli aktiviteler yer alacak. Program aynı zamanda anti-doping bilinci, beslenme ve olumlu bir zihin seti oluşturma hakkında bir dizi eğitim konusunu da ele alacak. Birçoğunun en önemli özelliği, her akşam bir Soru-Cevap barındıran en iyi oyuncuları görecek olan Inspiring Oyuncu Serisi olacak. Tüm atölyeler Zoom platformu üzerinden çevrimiçi olarak yayınlanacak.

Voleybol İrlanda Genel Müdürü Gary Stewart, “VolleyCamp Virtual, genç ve yaşlı oyuncular için Voleybol vızıltılarını geri almak için harika bir fırsat. Her yaş ve beceriye uygun çok çeşitli aktiviteler var ve geliştirme ekibimizden bu kadar çabuk döndüğü için gurur duyuyorum. ”

Katkıda bulunanlar arasında Amerikan Collegiate tarihindeki en başarılı Plaj Voleybolu oyuncusu Isabelle  Izzy ’Carey’de yer alıyor. Ulusal Kadın Takım kaptanı Alexandra Graves özel bir soru-cevap için ona katılacak.

Konuşmacılar arasında Cody Kessel (USA & Berlin Recycling Volleys), Lauren Soderberg ( Avusturalya olimpik takım koçu ve şu anda Copenhagen Beach Volley’de Çalışan), Vuk Karanovic (CEV Geliştirme Müdürü), Hannah Thornton (Beslenme uzmanı) ve Jessie Carmody (Anti-Doping uzmanı) bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.