Genel HaberlerManşet

Voleybol Online, Alt Yapı Kulüplerinin Sesi Olmaya Aday

Voleybol sporunun olmazsa olmazı internet siteleri. Şu bir gerçek ki; Türkiye’de voleybolun nabzı internet sitelerinde atıyor.

Bugün ise aramıza farklı formatı ile voleybola yeni bir mecra yaratacağına inandığımız bir site daha katıldı. Voleybol Online.
1 Haziran 2020 tarihinden itibaren yayınlarına başlayan Voleybol Online sitesi bakın kendini nasıl anlatıyor? ‘Web sitemiz voleybol.online 1 Haziran 2020 günü Beta sürümü Test yayını ile faaliyetlerine başlamıştır.  Sitenin amacı EFELER/SULTANLAR ligi haricindeki faaliyet gösteren kulüpleri,çalışan antrenörleri,altyapı liglerinde mücadele eden sporcuları sesini duyurabilmeleri ve daha çok yer almalarıdır. Sitemizde çok önemli duyurular ve paylaşımlar dışında EFELER/SULTANLAR liginden haberlere yer verilmeyecektir.  Sitemizde Altyapı ligleri, Bölgesel Lig , 2.lig ve 1.lig takımlarının haberlerine yer verilecektir.  Sitemizde Her hafta bir erkek sporcu röportajı/tanıtımı ,bir bayan sporcu röportajı/tanıtımı, her ay bir voleybol kulübü tanıtımı ve bir voleybol antrenörü röportajına yer verilmesi amaçlanmıştır. Sitemizde yer almak isteyen kişi ve kurumların isim ve kendilerinden bahsettikleri kısa bilgileri iletisim@voleybol.online adresine mail atarak iletişime geçmeleri halinde en kısa zamanda geri dönüş yapacağız. Ayrıca tüm Altyapı ligleri, Bölgesel Lig , 2.lig ve 1.lig takımları sitemizde yayınlanmasını istediği haberlerini haber@voleybol.online adresine bütlen ve resim şeklinde göndermesi halinde editörlerimizin incelemesi sonucu sitemizde yer vermekten mutlu olacağız.’

Nüket Yolaç’ın önderliğinde yayın hayatına başlayan Voleybol Online’a hoş geldin diyerek, başarılar diliyoruz.

Voleybol Aktüel

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu