Voleybola Hoş Geldin BtcTürk

0
64
Türkiye Voleybol Federasyonu ile BTC Türk arasında ana sponsorluk anlaşması imzalandı. TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Bize vermiş olduğu destekten dolayı Btc Türk camiasına teşekkür ediyorum.” dedi.Türkiye Voleybol Federasyonu ile BTC Türk arasında ana sponsorluk anlaşması imzalandı. Toplantıya Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Milli Takım oyuncuları Meryem Boz ve Oğulcan Yatkın ile Btc Türk Ceo’su Özgür Güneri katıldı.
İlk sözü olan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Bu zorlu mücadelede bizlerin yanında olmaları, biz Özgür bey ile bir araya geldiğimizde bizim elimizden ne gerekiyorsa varız dendi. Ben de kendisine bu yol arkadaşlığı vr beraber yürümenin çok önemli olduğunu ve bizim daha da ileri gideceğimizi söyledim. Bize vermiş olduğu destekten dolayı Btc Türk camiasına teşekkür ediyorum. Btc Türk takım sponsorluğunda ilk kez Malatyaspor’a sponsor olmuştu. Gerçekten Malatyaspor ile başlayan Btc Türk sponsporluğu Kadın Milli Takımının da sponsoru aynı zamanda. Biz sadece voleybolu konuşmuyoruz, ben spor adamı olarak vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederiz. Alacağımız başarılarla onları mutlu etmek istiyoruz. İnşallah bu sponsorlukla başarılı oluruz. Hep zirve hep liderlik diyoruz. Kulüplerimizin de bu sene Avrupa’da başarılı oldu ama ikincilikler bizi üzdü.Bir an önce maçların seyircili oynanmasını diliyorum, milli takımlarımıza başarılar diliyorum ve Btc Türk camiasına desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. “ dedi.
Milli takım oyuncularından Meryem Boz is, “Voleybolun gelişiminde teknik olarak saha içinde sporcularımızın yanı sıra sponsorluklarda çok önemli. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan Btc Türk’e çok teşekkür ediyorum. Bugün transferim açıklandı, inşallah Vakıfbank’a büyük katkı yapacağımı düşünüyorum” dedi.Oğulcan Yatkın da, “Voleybol ülkemizde en başarılı spor dallarından biri diye düşünüyorum. Btc Türk ile federasyonumuz ile gireceği ortaklığa çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

İmzaların atılmasının ardından TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türk voleyboluna katkı ve desteklerinden dolayı BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’ye adının yazılı olduğu milli takım forması, top ve teşekkür plaketi takdim etti.
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here