Voleybolumuz Brand & Sport Summit’de yer alıyor

0
36

Marka ve spor ilişkisi gün geçtikçe güçleniyor, spor ve iletişim, konusunda uzmanlaşmış kişilerce ele alındığında önemli fırsatlar barındırıyor. Brand & Sport Summit iki endüstrinin arasında bir köprü kurarak dünyanın ve ülkemizin en önemli profesyonellerini bir araya getiriyor. Aynı zamanda sürekli değişen ve gelişen spor dünyası içerisinde yeniliklerin, yeni yaklaşımların ve spor dünyasının değişen yüzünün paylaşıldığı yegâne platform olma özelliğini koruyor.

Bu yıl dördüncü kez, 17-18 Aralık’ta düzenlenecek Brand&Sport Summit etkinliğinde 18 Aralık Perşembe günü saat 10.00’da TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile U19 Genç Kız Milli Takımı oyuncularından Çağla Salih ve İpar Kurt da yer alacak.

Ayrıca Türkiye Voleybol Federasyonu Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ve A Kadın Milli Takımımızın Kaptanı Eda Erdem Dündar, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, Sportsnet Group Yönetim Kurulu Üyesi Metin Görgün, de konuşmacılar arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz senelerden farklı olarak bu sene, Brand & Sport Summit 2020 ESA Arena’da pandemi kuralları çerçevesinde Hibrit bir model ile gerçekleşiyor. Seyircisiz olacak konferansımıza, brandnsports.com üzerinden ücretsiz kayıt yaptırdıktan sonra size gelecek olan link ile web sitemizden, sportstv ve sportstvPLATFORM’dan canlı olarak izleyebilir ve diğer dijital mecralarımızdan da etkinlik içeriklerini takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here