Avrupa

Yeni Bir Yolculuk Başlıyor

Kısa bir süre önce Scottish Volleyball Yönetim Kurulu üyeleri, personel ve gönüllülerin dahil olduğu aylarca süren yoğun çalışmanın sonucu olarak yeni logosunu ve markasını piyasaya sürdü.

MBE CEO’su Margaret Ann Fleming, “Umarım hepimizin  olduğu gibi bu konuda heyecanlısınızdır” diye yazıyor. “Bu yeni imaj, sporumuzda var olan kaliteyi ve uzmanlığı artırmak için üstlenilen yeni ve heyecan verici geliştirme çalışmalarımızın buzdağının görünen yüzüdür. Amacımız üyeliğimizle iletişim kurma şeklimizi geliştirmek ve güçlü bir gelecek için bir platform sağlamaktır. Bu, yeni bir renk şeması, yazı tipi ve logodan çok daha fazlasıdır. Personel ekibi ve yönetim kurulu olarak, pusulamız ve gelecekteki tüm çalışmalarımızın temeli olacak yeni bir misyon, vizyon ve değerler belgesi geliştirme yolculuğuna çıktık ”diye devam ediyor.
“Daha Büyük, Daha İyi, Daha Güçlü” kayış çizgisine sahip 12 yıllık bir geliştirme stratejisinin sonuna doğru geliyoruz. Bu küresel salgından çıktığımızda, sporumuzun gelecek için net bir vizyonla, yeni ve modern bir imajla ve yeni zirvelere ulaşmamızı sağlayacağından şüphe duymadığım bir dürtü ve amaç ile geri dönmesinden çok memnunum. “diye ekliyor Bayan Fleming.

“Yeni markamızın her yönü çok detaylı bir şekilde tasarlandı ve planlandı. Renk şeması, İskoçya’daki spor tarihini yansıtan derin donanma ile ülkemizin spor soyunu modern bir dokunuşla temsil ediyor. Bu, modern saltire temelli bir açık mavi ve ikonik İskoç yamaç fundasını yansıtan zengin, canlı bir mor ile tamamlanıyor. Logonun kendisi S ve V ile oluşturulmuş ve bir voleybol şekline dönüştürülmüş ve bunun sporumuz için harika bir yeni uyum olduğunu düşünüyoruz. İlerlerken, İskoç Voleybolu olarak bilineceğiz ve hepimizin alışması biraz zaman alacak, bu yeni aerodinamik başlık modern yaklaşımımızı yansıtıyor ”diye devam ediyor CEO açık mektubunda.
“Yeni imajımızı daha fazla paylaşırken, lütfen gün boyunca sosyal medyamızı takip edin. Son olarak, bu süreci İskoç Voleybolu adına üstlenen grafik tasarımcımız Megan Raats’ın kilit çalışmasını vurgulama fırsatını kullanmak istiyorum. Edinburgh Üniversitesi’nden yeni mezun olan ve bir voleybolcu olan Megan, bu proje için mükemmel bir seçimdi. Grafik tasarım uzmanlığı ve bilgisine sahip olmasının yanı sıra İskoç Voleybol ailesinin bir parçasıdır. Keskin ve yenilikçi vizyonu, fikirlerimizin harika yeni markaya çekilmesini sağladı. ”

Önümüzdeki birkaç hafta, İskoç ve uluslararası Voleybol ailesinin üyelerine, İskoç Voleybolunun spor için bu yeni çağda girmekte olduğu yeni endüstri lideri ortaklıkları görme fırsatı sunacak. Bayan Fleming, “İnanılmaz derecede heyecan verici bir yolculuk olacak bizimle birlikte olmanızı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.