Efeler Ligi

Yeni sezonun heyecanı içindeyiz

Halkbank Erkek Voleybol Takım Başantrenörü Taner Atik, yeni sezona başlayacak olmanın heyecanı içinde olduklarını söyledi.

Sekiz haftalık, uzun bir hazırlık dönemi geçirdikten sonra, AXA Sigorta Efeler Liginde başlama vaktinin geldiğine işaret eden Atik, “Yaptığımız yoğun ve yorucu hazırlıkların semeresini alma zamanı geldi. İlk haftanın heyecanını takım olarak yaşıyoruz” diye konuştu.

Sezona, voleybol kamuoyunun ligin favori takımları olarak gördüğü takımlara karşı oynayarak başlayacaklarını hatırlatan genç teknik adam, “İlk haftadaki rakibimiz Fenerbahçe ligin en güçlü takımlarından biri, bunun farkındayız. Tüm rakiplerimize olduğu gibi onlara da saygı duyuyoruz. İstanbul’da kolay olmayan bir müsabakaya çıkacağız. Bu ilk maça dikkatli ve özenli çalıştık. Takım olarak elimizden geleni yapmak istiyoruz” sözleriyle ilk haftayı değerlendirdi.

“Her şeyden önce sakatlıksız, Fair Play kurallarının hakim olduğu ve iyi olanın kazandığı bir lig olmasını diliyorum” diyen Taner Atik, “Biz Halkbank olarak ismimize, kültürümüze ve tarihimize yakışır bir mücadele sergilemenin gayreti içinde olacağız. Takımıma güveniyorum. Herkese başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu