Genel HaberlerManşet

Yeni Yılın İlk Gününde Yine Zirvedeyiz

Alexa sıralamasında 2022 yılının ilk gününü de Türkiye birincisi olarak tamamladık.

Takipçilerimizi ilgisi ve teveccühü ile 2021 yılını zirvede tamamlayan Voleybol Aktüel, yeni yılın ilk gününe de liderlik koltuğunun sahibi oldu.

13 Eylül 2014 Tarihinde yayın hayatına başlayan sitemiz Voleybol Aktüel, doğru, ilkeli, faydalı haber ve tüm voleybol paydaşlarının ilgi ile takip ettiği paylaşımları ile voleybol severlerin ilgisi ile Türkiye birincisi olarak tamamladığı 2021 yılından sonra 1 Ocak 2022 gününü de Türkiye birincisi olarak tamamladı.

İşte 1 Ocak 2022 Pazar günkü Alexa sıralama sonuçları:

Siz değerli takipçilerimize aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarımızı hatırlatırken Kasım ayındaki ilginiz ve takibinizle bizleri konumlandırdığımız zirvede kalmak için aynı ciddiyetle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

Savaş Eskigülek

Voleybol Aktüel Genel Yayın Yönetmeni

Twitter: VAktuel

İnstagram: voleybolaktuel

Facebook: Voleybol Aktüel

ALEXA Ranking Nedir?

Alexa,1996 yılında bağımsız bir şirket olarak kurulan ve 1999’da Amazon’un bünyesine katılan, web trafiği analizleri yaparak sitelerin daha fazla kişiye ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli sezgisel ürünler ortaya koyan, web sitelerinin popülerliğini çeşitli parametreleri göz önüne alarak hesaplayan, tüm dünyada kabul görmüş en önemli derecelendirme sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu