Genel HaberlerManşet

Yılın Takımı: A Milli Kadın Voleybol Takımı

67. Gillette-Milliyet Yılın Takımı Ödülü’nü başarılarıyla 2020’ye damga vuran A Milli Kadın Voleybol Takımı kazandı. Ödülü Milli Kadın Voleybol Takımımıza, Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Demirören takdim etti.

Ödül sonrası açıklamalarda bulunan milli voleybolcu Meryem Boz şunları söyledi; Bu ekipte olduğum için mutluyum. Çok başarılı bir yaz geçirdik. Kız çocuklarının bizleri rol model alması büyük mutluluk veriyor.

Diğer bir başarılı milli voleybolcumuz Naz Aydemir Aykol ise şu ifadeleri kullandı;
Hepimiz ailelerimizi geride bırakıyoruz. Benim için en zoru oğlumu geride bırakmaktı. Umarım genç kızlarımıza çocuklarımıza örnek olabilmişizdir.

Gillette Venus Yılın Kadın Sporcusu: Eda Erdem

Gillette Venus Yılın Kadın Sporcusu ödülünü Eda Erdem kazandı. Milli voleybolcumuza ödülünü P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu takdim etti.

Milli voleybolcu Eda Erdem aldığı ödül sonrası şu açıklamaları yaptı; Öncelikle bu gece birbirinden değerli başarılı güçlü kadın arkadaşlarımla beni buluşturan jüri üyelerine, oy verenlere, bu ödülü almamda karkı sağlayan takıma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Ben endimi istikrarlı bir sporcu olmak adına zorluyorum. İlk günkü heyecanı hissediyorum. Sportif başarılarının yanında ülkeyi voleybol ile birleştirme mesajını gördük. Bu bize sportif başarının yanında önemli bir sorumluluk yüklüyor. Kız çocuklarına ben yapabiliryorsam siz de yapabilirsiniz dedirtmek istiyorum

Ödül sonrası bir açıklama yapan Turnaoğlu şunları söyledi; En rekabetçi kategorilerinden biri oldu. Gillette ve PG ailesine hoş geldin demek istiorum. Benim ilk hatırladığım ödülü Cemal Kamacı almıştı. Bugünün ve yarının sporcularına ilham verdiler. Demirören ailesine 67 yıldır bunu sürdürdüğü için teşekkür ediyorum. 10 bin oylardan 3 milyon oy seviyesine geldik. Sporun her alanında olmaya çalışıyoruz. Sporun destekçisi haline geldi Gillette. Biz olimpiyatlarda 29 sporcu ve ailesini destekledik ve aralarında madalya alanlar oldu. Elit sporcuların yetişmesi kolay olmuyor. Onlara küçük yaşlardan itibaren onlara destek veren biri olmalı. Bunlar da genelde anneler oluyor. Bütün annelerimize ben teşekkür ediyorum.

Altınyıldız Classics Özel Ödülü: Eda Erdem

67. Gillette-Milliyet Altınyıldız Classics Özel Ödülü’nü milli voleybolcu Eda Erdem kazandı. Başarılı milli voleybolcuya ödülünü BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif takdim etti. Ödül sonrası bir açıklama yapan Erdem şunları söyledi; Bu özel ve anlamlı ödül için teşekkür ederim. Geriye dönüp baktığımda bize mesaj atanları hatırlıyorum. Kızımı maça getirmek istiyorum. O mesajlarda inanılmaz destek görüyoruz. Kızım Voleybola başlamak istiyor, kızım sizin resimlerinizi çiziyor diyorlar. O kız çocuklarının gözlerinde nasıl bir yerimiz olduğunun farkındayız. Atatürkçü, ülkesini seven, adil, güzel günler için katkımız oluyorsa ne mutlu bize.

Erdoğan Demirören Büyük Ödülü: Vakıfbank Spor Kulübü

67. Gillette-Milliyet Erdoğan Demirören Büyük Ödülü’nün Vakıfbank Spor Kulübü kazandı. Ödülü Vakıfbank adına Neslihan Demir alırken, ödül Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Oktay, Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Demirören tarafından takdim edildi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu