Sultanlar Ligi

Yolun açık olsun Cemre

Önümüzdeki sezon ülkemizi CEV Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Türk Hava Yolları Spor Kulübü’nün çiçeği burnunda gelini ve kulübün Basın İletişim Sorumlusu görevini yürüten Cemre Erol Şahin, bugün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla görevinden ayrıldığını duyurdu.

Voleybolculuk kariyerinde son olarak THY Spor Kulübünün TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde şampiyon olarak Sultanlar Ligi’ne yükselmesinde payı olan Cemre Erol Şahin, hatırlanacağı gibi iki sezondur takımın Basın İletişim Sorumlusu olarak görev yapıyordu.

Görev yaptığı süre boyunca biz basın mensuplarına her zaman yardımcı olmaya gayret eden sevgili Cemre’ye yeni planladığı kariyerinde başarılar diler; bugüne kadar bizlere verdiği destek için teşekkür ederiz.

Voleybol Aktüel

İşte Cemre Erol Şahin’in veda paylaşımı:

2017 yılından bu yana mensubu olduğum Türk Hava Yolları ailesine bugün itibarıyla veda ediyorum.

Türk Hava Yolları’nın bir üyesi olmaktan her zaman gurur duydum. Burada geçirdiğim zaman ve edindiğim tecrübeler kariyer yolculuğumun çok ama çok değerli bir parçası oldu. En önemlisi muhteşem insanlar tanıdım, dostum oldular ❤️ Bu süreci her zaman çok büyük bir sevgi ve saygıyla hatırlayacağım.

Bu zaman zarfında birlikte çalıştığım yöneticilerime, takım/ekip arkadaşlarıma, farklı departmanlardaki dostlarıma ve iş ortaklarıma tüm kalbimle teşekkür ederim. Birlikte yaşadığımız anıları, başarıları ve sağladığınız katkıları hiçbir zaman unutmayacağım.

Kısa bir süre dinlendikten sonra yeni bir kariyer yolculuğuna başlıyorum. O da şimdilik minik bir sürpriz olsun’

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu