Genel Haberler

YouTube Üzerinden Beş Milyon İzlenme

Zorlu bir yılın sonunda TRENTINO Volley, Eylül ayından bu yana faaliyete geçen ve İtalyan kulübü tarafından yönetilen resmi YouTube kanalından beş milyon görüntülemeye ulaştı (ve geçti). Bu, TRENTINO’yu her iki cinsiyette de YouTube’daki en etkileyici rakamlarla İtalyan Voleybol takımı yapıyor.

Kanal özellikle son 13 ayda büyüdü. Kasım 2019’dan bu yana, RTTR (başarı hikayelerinin başlangıcından bu yana TRENTINO Volley’in gerçek ortağı) ile ortaklaşa oluşturulan ve yönetilen web TV, bir milyona kadar görüntüleme kaydetti ve kendisini tüm hayranlar için yararlı ve ilginç bir platform olarak doğruladı.

Kanalda mevcut olan videolar artık 3.801 adet; Bu, taraftarların kulüp tarihinin son on yılını diledikleri zaman yeniden yaşamalarına olanak tanıyan geniş bir multimedya arşividir. Kanalın 13.300 abonesi (son on ayda 3.000 daha fazla) var ve bu abone olmayanlara bile her zaman görünür durumda.

Trentino Volley TV, Brezilya, Hollanda, Endonezya, Almanya ve ABD gibi çeşitli ülkelerden ve yurt dışından birçok izleyici ile gençler arasında çok popülerdir (görüntülemelerin% 54’ü 13-34 yaş arası kişilere aittir).

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu