Yurt Grup Erzin Yeşilkent, Dinamik Gençlik’i konuk edecek

0
71

Yurt Grup Erzin Yeşilkent: – Mardin Dinamik Gençlik:
Salon: Erzin Spor Salonu
Hakemler: Doğan Sevinçelli, Orhan Sataner/Gözlemci: Naci Jöntürk
Tarih, saat: 21 Mart 2021 Pazar, 13.00
Yayın: Adana TvA

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubunda ikinci yarının yükselen takımı Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor, Mardin Dinamik Gençlik’i konuk edecek.

7 Mart 2021 Pazar günü saat 13.00’de Erzin Spor Salonu’nda oynanacak maçı, Adana  Bölgesinden Ulusal Voleybol Hakemi Doğan Sevinçelli ile Hatay Bölgesinden Ulusal Voleybol Hakemi Orhan Sataner yönetecek. Hatay Bölgesinden Naci Jöntürk de karşılaşmada Gözlemci olarak görev yapacak.

Ligin ilk yarısında Mardin’de oynanan karşılaşmayı Yurt Grup Erzin Yeşilkent 3-2 kazanmıştı.
İkinci yarı ile takıma katılan yeni transferle yükselişine geçen Hatay temsilcisi, ligde son iki haftaya daha rahat bir şekilde girebilmek için galip gelmek istiyor. Mardin Dinamik Gençlik ise ise deplasmanda alacağı galibiyetle ligde kalma mücadelesinde bir adım daha atmak istiyor.
Ligde kalma mücadelesi veren takımları yakından ilgilendiren bu karşılaşma, Özmen Petrol sponsorluğunda ADANA TvA ekranlarından ve kanalın sosyal medya ile internet sitesinden naklen yayınlanacak.

Karşılaşma öncesi sponsor firma Yurt Grup ve Yurt Gaz firması yöneticilerinin antrenman ziyareti ile yemekte takımla birlikte olmalarından dolayı çok mutlu olduklarını belirten Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor Teknik Direktörü Güntaç Yılmaz, maçı kazanarak özellikle ligin ikinci yarısındaki voleybol ile bu ligi hak ettiklerini gösterme amacında olduklarını belirtti. ‘Bugün İstanbul’dan Erzinimize gelen Yurt Grup Kurumsal İletişim Yöneticisi Esra Zeynep Özenir Hanım ile Erzin Terminal Müdürü Yaşar Acaroğlu’nun firma olarak bizlere karşı duydukları güveni bir kere daha yakından hissetmiş olduk. Kendilerine bu jestleri için teşekkür ediyoruz. Bu moralle çıkacağımız Mardin Dinamik Gençlik maçında alacağımız galibiyetle hem bizlere kaynak aktararak Erzin gençliğinin spora yönelmesini sağlayan sponsorlarımıza hem de tüm Erzinlilere keyifli bir hafta sonu yaşatmak istiyoruz. Pandemi sebebiyle seyircisiz oynanan maçları tüm voleybol severlere evlerinin konforunda TvA ekranlarında yayınlatarak büyük bir hizmet veren Özmen Petrol’e de şükranlarımızı sunuyoruz. Rakibimizin ligdeki durumu ne olursa olsun bizlere gönül verenlere iyi bir voleybol izlettirmek amacıyla her maçımıza aynı ciddiyetle çıkıyoruz. Takımımızın tarihinde ilk kez yer aldığı 1.Lig’de kalıcı olmak yolunda her maçın, her galibiyetin büyük önemi olduğunu biliyoruz. Mardin Dinamik Gençlik maçında bu beklentiye cevap vermeye çalışacağız’ diyerek görüşlerini belirtti.

Maçı Nasıl İzleyebilirsiniz?

Ligde sıralamayı yakından ilgilendiren nefesleri kesecek mücadelesini haberin adresi Adana TVA kanalına DigiTürk 632. Kanaldan

Uydu üzerinden 12265 V 27500 frekansından

Facebook üzerinden izlemek için tıklayınız.

İnternet üzerinden Canlı İzlemek için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here