Genel HaberlerManşet

Ziraat’li Miniklerden 23 Nisan Kutlaması

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin güçlü ekiplerinden Ziraat Bankası Spor Kulübü,  bu sezon taraftar organizasyonları ve “Zirve Traraftar Grubu” ile isminden olumlu davranışları ile söz ettirdi.

Saha dışı yapılan organizasyonlar ile büyük beğeni toplayan Ziraat Bankası Spor Kulübü, 23 Nisan için taraftarları ile “23 Nisan Köşesi” etkinliği gerçekleştirerek minik taraftarlara 23 Nisan coşkusunu derinden yaşattılar.

Karantina günlerinde bu coşkuyu üst seviyede yaşayan minik taraftarlar atkıları ve bayrakları ile “23 Nisan Atatürk’ü Anma Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayaramı”nı kutladılar.

Ziraat Bankası Zirve Taraftar Grubundan Gökhan Iğdır; “Sezon boyunca taraftar grubu olarak takımımızı tribünlerden destekledik. Şimdi evlerden destekleme vakti diyerek çocuklarımıza Ay Yıldızlı bayrağımız, formamız ve atkımız ile güzel bir 23 Nisan anısı yaşatmak adına böyle bir organizasyon gerçekleştirmek istedik. Çocuklarımızın bu köşeyi hazırlarken gözlerindeki mutluluk bizleri de fazlasıyla mutlu etti.” diyerek duygu ve düşüncelerini paylaştı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu