Zoran Terzic: Çeyrek finale kalmaya bir adım daha yaklaştık

0
33

Fenerbahçe OPET Başantrenörü Zoran Terzic ve libero Melis Yılmaz, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının 3-0 galibiyetiyle tamamlanan Calcit Volley Kamnik maçının ardından açıklamalar yaptı.

Zoran Terzic, “Bu maçı elbette 3-0 kazanmak çok önemliydi. Çünkü artık çeyrek finale kalmaya bir adım daha yaklaştık. Şimdi Conegliano’ya karşı final maçına hazırlanmamız gerekiyor ve yarın hangi 6 oyuncunun oynayacağını göreceğiz. Biraz zor bir turnuva ve bundan sonra zor maçlar bekliyoruz. Bu yüzden oyuncularımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Yarın belki de dünyanın en iyi takımına karşı elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Umarım yarın iyi bir oyun çıkarırız.” dedi.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının başarılı liberosu Melis Yılmaz, 3-0’lık Calcit Volley Kamnik galibiyetinin ardından konuştu.

Melis, “İtalya’da oynadığımız maçta daha çok zorlanmıştık. Bugün daha rahat bir galibiyet aldık. Bizim için gruptaki en önemli maçlardan biriydi. Yarın A. Carraro Imoco Conegliano maçımız var. Çok daha güçlü bir rakiple çok önemli bir maç oynayacağız. Bugün yaptığımız bazı basit hataları yarın yapmamalıyız. Bugün iyi servis attığımızı düşünüyorum. Imoco maçına konsantreyiz, kazanmak istiyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here