Dünya

ABD’de Athletes Unlimited, yeni sezon için müjdeyi verdi

ABD’deki ilk voleybol ligi olarak bu sezon hayat geçen organizasyonda ilk sezon tamamlandı. Organizasyonu gerçekleştiren Athletes Unlimited, başarılı bir ilk yılın ardından Dallas, Teksas’taki Fair Park Coliseum’daki tören le tamamlanmasından sonra 2022 İlkbaharında ikinci voleybol sezonuna ev sahipliği yapacağını duyurdu.

Athletes Unlimited ilk voleybol sezonu ABD Voleybol ortaklığıyla ABD, Porto Riko, Brezilya, Büyük Britanya ve Dominik Cumhuriyeti’nden altı Olimpiyat oyuncusu da dahil olmak üzere dünyanın en iyi 45 oyuncusuna ev sahipliği yaptı. Sona eren 2021 sezonunu Jordan Larson açılış Şampiyonu olarak taçlandırdı ve Nomaris Vélez Agosto, meslektaşları ve hayranlarının oylarıyla GEICO Yılın Savunma Oyuncusu seçildi. Beş haftalık sezondaki rekabet süresince oyuncular 2.000’den fazla öldürme, 2.500 kazı, 350 blok ve 150’den fazla ace kaydetti.

2021 sezonundaki 30 maç, CBS Sports Net, FOX Sports, FOX Deportes, ESPN International, CBC Sports, Free Sports ve Setanta Sports’u içeren bir ortaklar ağı ve güçlü bir dijital ağ aracılığıyla dünya çapında 100 ülkeye yayınlandı. Facebook, Twitter, YouTube, Twitch ve Dailymotion bunlara dahil. Ayrıca, oyunlar ülke çapında MSG Ağı, NESN ve FOX Bölgesel Spor Ağlarında yeniden yayınlandı. Beş haftalık sezon boyunca ABD’de TV’de CBS Sports Net, FOX Sports, FOX Deportes’ta 15 İspanyolca maç ve ligin bölgesel ortakları arasında toplam 750 saat yayınlandı.

Athletes Unlimited, benzersiz hayran kulübü olan Unlimited Club’ı genişletmeye devam etti. 50 eyaletten ve 29 ülkeden taraftarlar sezon boyunca Kulübün üyesi olmak için kaydoldular ve diğer avantajların yanı sıra oyuncularla etkileşime girebildi, oyun MVP’lerine oy verebildiler ve yıl sonu ödüllerini kazandılar. Ayrıca 70 bin yeni taraftar Athletes Unlimited’ın Instagram ve Facebook topluluklarına katılırken, aynı kanallardaki video içeriği voleybol liginde 18.116.323 görüntülenme sağladı.

Athletes Unlimited Voleybol, GEICO, Mariner Wealth Advisors, Garantili Oran, Gatorade, Hyperice ve Nike liderliğindeki inanılmaz bir kurumsal ortaklar grubunu bir araya getirmekten onur duydu. Lig, TOPPS ile ilk kadın voleybol takas kart setinin yaratılmasıyla yönetilen bir taraftar katılım ortaklıkları ağı kurdu. Lig, Atletler + programı aracılığıyla sporculara kapalı ve sahada yatırım yaptı, bir dizi etkinlik ve atölye çalışması sağlamak için tasarlanmış oyunculara kariyer ve kişisel gelişim için kaynakları sağladı. Program, Athletes Unlimited Danışma Kurulu Üyesi Abby Wambach ve organizasyonu Wolfpack Endeavor ile ortaklaşa geliştirildi.

Ligin “Bring it In” programı, spor ve toplum dünyasından liderlerin sanal olarak başlama maçlarına çıkmasını sağladı. NBA süper yıldızları Stephen Curry ve Victor Oladipo’nun öne çıktığı “Get it In”. WNBA MVP’si Elena Delle Donne, Olympian ve 2020 Athletes Unlimited Softball Cat Osterman, voleybol efsaneleri Karch Kiraly, April Ross ve Lindsey Berg, Athletes Unlimited Lacrosse Superstar Kylie Ohlmiller, Aktivist Gloria Steinem ve Chelsea Clinton bunların arasında idi.

Sivil liderlik girişimleri, Give Lively ile “Atlet Nedenler” programının bir parçası olarak 33 ulusal / yerel topluluk kuruluşuna mali destek sağlamanın yanı sıra ABD’den The Girl Scouts ve Starlings Volleyball USA ile ortaklıkları içeriyordu. Athletes Unlimited, Ad Council’ın Amerikalıları COVID-19 aşıları hakkında eğitmeyi amaçlayan “Size Kalan” kampanyasını desteklemek için WNBA, NWSL, NBA, NFL, MLB ve diğer yedi profesyonel spor ligine de katıldı.

Jordan Larson, “İlk Athletes Unlimited Voleybol Şampiyonu olmaktan onur duyuyorum” dedi. “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tek kadın profesyonel kapalı voleybol liginin kurulmasına yardımcı olan bu inanılmaz sporcular grubunun bir parçası olmaktan çok gurur duyuyorum. Amerika’da ligimizi ve sporumuzu büyütmeye devam ederken, 2022’de ikinci sezonu bekleyemiyorum. ”

Nomaris Vélez Agosto, “Bana yatırım yapan, yeteneklerime ve becerilerime güvenen tüm insanlar adına GEICO Yılın Savunma Oyuncusu ödülünü almaktan gurur duyuyorum” dedi. Hayatımdaki bu çok özel anı paylaştığınız için teşekkür ederim. Performansımla dünyanın en iyi sporcularının ve hayranlarının çoğu tarafından takdir edilmek gerçek bir onur. ”

USA Voleybol Başkanı ve CEO’su Jamie Davis, “Athletes Unlimited’de yaklaşık iki yıldır takımla çalıştıktan sonra ligi iş başında görmek heyecan vericiydi” dedi. “Küresel bir salgın da dahil olmak üzere öngörülemeyen engellere rağmen, Athletes Unlimited’ın ilk voleybol sezonu büyük bir başarı olduğunu kanıtladı. Sporcuların heyecan verici yeni formatı ve güçlendirilmesi canlandırıcıydı ve ABD Voleybolu, ikinci sezonu daha da iyi hale getirmek için AU ile çalışmayı dört gözle bekliyor! ”

Athletes Unlimited voleybolunun 2022’de ikinci sezon için geri döneceğini duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Taraftarlardan, ortaklardan ve en önemlisi oyunculardan gelen tepkiler ilk beklentilerimizin çok ötesine geçti ”dedi Athletes CEO’su ve Kurucu Ortağı Jon Patricof Sınırsız. “Oyuncularımızı ve personelimizi güvende tutan yetenekli sağlık ekibimize ve ABD Voleybolu, Dallas Şehri, Dallas Spor Komisyonu, Spectra ve Fair Park First’e, ilk voleybol sezonumuzu gerçekleştirmede çok büyük ortaklar oldukları için özel bir teşekkür ederiz. . “

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu