1. LigKadınlarLigler

Altınoluk Spor Kulübü’ne Merinos Voleybol’dan İki Yeni Transfer

Altınoluk Spor Kulübü, Merinos Voleybol’dan iki yeni transfer ismini açıkladı. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle 3 kentte yer alan 8 takımın liglerden çekilme talebinin kabul edildiğini duyurmuştu. Bunun üzerine Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde transfer gündeminde de bir hareketlenme oldu.

Ülkemizi derinden sarsan deprem felaketinde büyük kayıplar veren 10 ilimizde voleybol camiamızdan birçok canımızı kaybettik. Voleybol camiamızdaki en büyük acılardan birini yaşayan takımlarımızdan biri de Merinos Voleybol’du. Merinos Voleybol alt yapısından yetişen ve üst liglerde dahil olmak üzere yıllarca kulübünü en iyi şekilde temsil eden Betül ÇOBAN ÇAKIR’ın ve voleybolcu olan eşi Bedrettin ÇAKIR ın vefatlarını derin bir üzüntüyle öğrenmiştik… Değerli Betül Çoban Çakır ve eşine Allah’tan rahmet dileriz…

Altınoluk Spor Kulübü, Merinos Voleybol’dan iki yeni transfer ismini kamuoyuna sosyal medya paylaşımlarıyla duyurdu. (Ecem Vatansever – Smaçör, Berrak Deniz Kakaşçı – Pasör)

edremit belediyesi altınoluk voleybol merinos ecem berrak

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu