LiglerManşetSultanlar Ligi

Aydın BŞ Belediyespor Kuşadası’nda Uluslararası Turnuvaya katılacak

Yeni sezonda Avrupa hedefiyle mücadele edecek olan Aydın Büyükşehir Belediyespor, Ağustos ayında turnuvaya katılacak.

Vestel Venus Sultanlar Ligi ekiplerinden Aydın Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon öncesinde Ağustos ayında turnuvaya katılacak. Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Avrupa ekipleriyle mücadele edecek olan Aydın’ın Sultanları, sezon öncesinde kendini test etmiş olacak.

Ağustos ayının ortalarında yapılması planlanan turnuvaya kadar Aydın Büyükşehir Belediyesi Yörük Ali Efe Spor Tesisleri’nde çalışmalarını sürdürecek olan mavi beyazlılar, yeni sezon öncesinde turnuvayı şampiyon tamamlayarak lige yüksek moralle başlamayı hedefliyor.

GEÇEN SENE İKİNCİ OLMUŞTU

Öte yandan geçen sezon öncesinde Sultanlar, yine Kuşadası’nda düzenlenen turnuvaya katılmış ve Sultanlar Ligi’nin güçlü ekibi Vakıfbank, Almanya’dan Schweriner ve Yunanistan’dan Olympiakos ile mücadele etmişti. Sultanlar, burada turnuvayı ikinci tamamlamış, Vakıfbank ise şampiyon olmuştu.

MARET VE ANTHİ TAKIMA KATILDI

Kendi kulüp tesislerinde çalışmalarına devam eden Aydın Büyükşehir Belediyespor’da Hollandalı Maret Balkestein ve Yunan Anthi Vasilantonaki takıma katıldı. Bugün Özel Aydın Medinova Hastanesi’nde sağlık taramasından geçen yabancı oyuncular, takımla birlikte çalışmalara da dahil oldu.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu