Genel Haberler

Beykent Üniversitesi üçte Üç Yaptı

Üniversiteler Erkekler Voleybol Koçsporfest’te üç Türkiye Şampiyonluğu ve üst, üste 2 kez Avrupa Şampiyonu olan Beykent Üniversitesi’nin bayan voleybol takımı 2. Lig A Grubunda yaptığı üç maçı da  kazanıp şampiyonluk için tam gaz yola devam ediyor. Erkek ve Bayan takımların Teknik Direktörü Barış Sümen yönetiminde Gizem Özcan, Yaren Saniye Tank, Dilara Çağlayan, Zeynep Duysak, Doğa Ateş, Ayşenur Şengün, Didar Paçarız, Rabia Nur Altıntaş, Ülkü Kadriye Girgin, Begüm Canıtez, Burçak Çelen, Buketlal Kabakçı, Melissu kartallı,  Necile Ecenur Taş ve  Rana Nur Pekçetin’den kurulu Beykent Üniversite Bayan Voleybol takımı üst, üste 3 maçını kazandı. 

ÜÇ TAKIMADA AYNI TARİFE UYGULANDI!

Beykent Üniversitesi rakiplerine aynı tarifeyi uyguladı. ilk maçında Galatasaray Üniversitesi’ni 3-0, İkinci maçında Birui Üniversitesi’ni 3-0 ve üçüncü maçını da Altınbaş Üniversitesini de aynı skorla 3-0 mağlup etti. Grup maçının bitimine bir maç kala yarı finali garantileyen Beykent Üniversitesi son maçını Üsküdar Üniversitesi ile 17 Aralık 2019 Salı günü yapacak. Son maçını da kazandığı takdirde grubu da lider olarak tamamlayacak olan Beykent Üniversitesi 1. Lige çıkacaklarına inanıyorlar. 

DAİRE BAŞKANI İBRAHİM DURU: HEDEF 1. LİG DEDİ”

Erkek voleybol takımımız Teknik Direktörümüz Barış Sümen ile hem Türkiye, hem de Avrupa Şampiyonluklarına imzalarını attıklarını belirten Beykent Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı İbrahim Duru,”Erkek takımımızda olduğu gibi bayan takımımızla da aynı başarıyı elde etmek için çalışıyoruz. Grupta 3 maçımızı kazandık. Yarı finali garantiledik. Son maçımızı da kazanıp grubu lider olarak tamamlayacağız. 2. Lig’de Şampiyon olup 1. Lige çıkacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu