Genel HaberlerManşet

Bir Kez Daha # 1DayMore4Volleyball

Birçok insan hala hatırlıyor ve bunu çok severek yapıyorlar – 29 Şubat 2016. 901 farklı mekanda Avrupa’nın her yerindeki 551 şehirde 4.500 maç oynayarak  #1DayMore4Volleyball’a 49.000’den fazla kişi katıldığında Voleybol için gerçekten tarihi bir gündü! 2020 yılı orijinal konsepti bir sonraki seviyeye taşıyacak, eylem bir sonraki sıçrama günü, yani 29 Şubat 2020 ile birlikte gerçekleşecek. Amaç, katılımı artırmak ve mümkün olduğunca fazla maruz kalma ve görünürlük sağlamak, sosyal medyada viral bir tema haline getirmektir.

Adından da anlaşılacağı gibi, sporumuzun merkezi sahne alacağı ve özellikle gençlere oyunu oynamak ve sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamak için ilham vereceği ‘Voleybol için bir gün’ ile ilgili.

2016 yılında, bu eylem, Rusya Uzak Doğu’dan Cebelitarık’a düzenlenen ve oynanan 29 puanın sembolik işaretine kadar sergi maçları olan 56 CEV üyesi federasyonun 28’ini içeriyordu. Ayrıca okulları, profesyonel ve amatör oyuncuları, genç ve yaşlıları ve hatta ulusal erkeklerin İtalya ve Polonya’daki Oturarak Voleybol takımlarını da içerdi.

Polonya ve Sırbistan, sırasıyla yaklaşık 15.000 ve 12.000 ile en fazla katılımcı kaydeden ülkelerdi. Lüksemburg’daki CEV merkezinde çalışan personel bile # 1DayMore4Volleyball’a katıldı ve Lüksemburg Voleybol Federasyonu meslektaşlarına karşı bir Voleybol ve bir Oturarak Voleybol maçı oynadı!

Bu sefer, aksiyon üç disiplinden (Voleybol, Plaj Voleybolu ve Kar Voleybolu) yıldız oyuncuların yardımıyla başlayacak ve gerçekten eşsiz ve eğlenceli bir #VolleySkillChallenge adını alacak. Zorluk, Voleybol’un gerçekten eşsiz özelliklerinden birini vurgular – çünkü burada görebileceğiniz gibi, ayaklarınızı dizlerden son vuruşlara kadar tüm vücudunuzu kullanarak topu oynayabilirsiniz.

Tüm Voleybol severleri bize katılmaya ve 29 Şubat 2020’yi benzeri görülmemiş bir ‘Voleybol partisi’ yapmaya davet ediyoruz!

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu