Genel HaberlerManşet

Bravo sana Deha Bozkan

Sporcular, kulüplerle belirli sürelerle sözleşme imzalarlar ve kontrat süreleri bittiğinde yeni takımlara, yeni maceralara yelken açarlar. Ancak dostluğun, yaşanan acı ve tatlı anılarını unutmadan, bir süreliğini de olsa ekmek yedikleri yerleri, insanları unutmazlar!

İşte Deha Bozkan da bunun en son örneklerinden birini geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı bir mesajla çok güzel bir şekilde sergiledi. Deha, 2016-2017 sezonunda formasını giydiği ve kaptanlığını yaptığı Solhan Spor’u unutmadı. Kendi oynadığı dönemde olmayan ancak bu sezon gerçekleşen, eski takımının ve bir şehrin hayali olan Efeler Ligi’ne çıkmaları sebebiyle bir tebrik mesajı yazdı.
Deha mesajında ‘Daha önce formasını gururla taşıdığım, voleybol kariyerimin en güzel sezonlarından birini yaşadığım Solhan Spor Erkek Voleybol Takımını, Efeler Ligi yolunda desteğini hiç bir zaman esirgemeyen taraftarını, Belediye Başkanı Abdulhakim YILDIZ’ı, Kulüp Yöneticilerini ve emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyorum. Uzun yıllar Efeler Ligi’nde kalıcı olmanızı temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Voleybol Aktüel olarak Deha Bozkan’ı bu güzel ve düşünceli paylaşımı sebebiyle tebrik ediyoruz. Fitilini ateşlediğin umutların bir kaç yıl içinde gerçekleşmesinden dolayı biz de seni kutluyoruz. Yıllar geçse de dostluklar baki kaldığını bizlere hatırlattığın için teşekkür ederiz.

Voleybol Aktüel

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu