Genel Haberler

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ni temsil etmekten gurur duyuyorum

3 Kasım 2019 günü koşulacak İstanbul Maratonu’nda, eski voleybolcu ve aynı zamanda sitemizin yazarlarından Zeynep Seda Uslu’nun koşacağını duyurmuştuk.
Haberin bağlantısı: https://www.voleybolaktuel.com/iyilik-pesinde-kosan-seda-uslu-desteklerinizi-bekliyor/

Seda, hem spor hem akademik anlamda güçlü olmanın kişiye kattıklarını, her fırsatta vurguluyor. İşte bu amaçla, eğitime önem veren Seda, imkansızlıktan dolayı eğitimini gerçekleştiremeyen çocuklar için bir kampanyaya destek oldu. 3 Kasım’da gerçekleşecek maratonda, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği adına koşacağını duyurdu. Sevenlerinden ve eğitime destek vermek isteyenlerden ise kampanyasına destek beklediğini dile getirdi.

Kampanyasına katıldığı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği de, Seda’nın desteğini, derneğin sosyal medya hesaplarından şu sözlerle duyurdu:
Zeynep Seda Uslu, aktif voleybol kariyerini geçen sezon sonlandırmıştı. Akademik çalışmalara hız veren Zeynep Seda Uslu aynı zamanda iyi yüreği ile sosyal projelerde yer almayı da ihmal etmiyor.
3 Kasım 2019 tarihinde düzenlenecek İstanbul Maratonunda koşacak olan yardım meleği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine ait kampanyada bu köklü derneği temsil edecek.
Derneğin evrensel; insan haklarına saygılı; demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin gerçekleştirilmesi toplumda çevre sorunlarına duyarlılığın arttırılmasına öncelik taşıdığına dikkat çektiğini anımsatan Zeynep Seda Uslu, derneğin aynı zamanda kız çocuklarının okullaşmasına katkıda bulunmak ve eğitimde eşitlik sağlamak için burs verdiğini belirterek Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ni temsil etmekten gurur duyduğunu söyledi.

Bir üniversite öğrencisinin bir yıllık eğitim giderinin karşılanması için 2.500 TL gerektiğini kaydeden Zeynep Seda Uslu, açılan bağış kampanyasında tüm voleybol severlerin desteğini bekliyor.

Bağış için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz… https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45591

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu