Avrupa

Dartford VC’den Etkileşimde Yaratıcılık

Dartford Voleybol Kulübü, 32 yıldan fazla bir süredir kent merkezli bir takım. Bir erkek ve kadın takımı 10 yıldan uzun bir süredir Ulusal Voleybol Ligi’nde (NVL) oynuyor. Üyeleriyle temas halinde olmak için, şu anki sosyal medya ve Zoom uygulamalarının yanı sıra, karantina zamanlarında en yüksek kuleyi inşa etmek, kendinizi kamufle etmek ve bir voleybol sahnesi oluşturmak da dahil olmak üzere haftalık bir ‘Görev Yöneticisi’ mücadelesi düzenlediler. Dahası, takımın gönderilerini kullanarak bir video “karabiber tatbikatı” derlediler.

Dartford kadınları şimdi 1.Bölümde yarışırken, erkekler 2.Bölümde oynuyor. Kent Ligi’nde oynayan takımlar da var ve kulübün temsilcileri birkaç kez Güney Doğu Voleybol Birliği Ligi turnuvasını kazandı.

“Kulüp, herhangi bir ek yükümüz olmadığından ve ücretlerin büyük bir kısmı düzenli olarak tahsil edildiğinden, finansal olarak önemli ölçüde etkilenmemiştir. Gelecek sezon üyelere indirim yapma seçeneklerini araştırıyoruz. En büyük etki genç girişimimiz üzerinde olacak. Haftalık seansa Ekim ayında sıfırdan başladık ve Mart ayına kadar 25 katılımcıya kadar katılım sağladık ”dedi. “Bu başlangıçta kulüp tarafından sübvanse edildi. Bunu yeniden başlatmayı planlıyoruz ve salon kiralama ve ek koçluk ücretleri için biraz fon almak istiyoruz. ”

“En büyük zorluklar sakatlanmadan formda kalmak, mevcut üyelerimizi korumak ve onları rutine geri döndürmek olacak. Sahaya dönmenin ilk aşaması sırasında da herhangi bir enfeksiyona bulaşmama kuralına uyacağız ”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu