Altyapılar

Didim’de Ödüllü Voleybolculara Plaket

Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep AKDEMİR, Didim Selçuk Özsoy Ortaokulu Voleybol Takımının, Aydın’da düzenlenen  Voleybol Turnuvasında, Küçük Erkekler Voleybol İl İkincisi olmalarındaki, emeği ve başarıyı kutlayarak öğrencilere ve çalıştıran öğretmenlerine, makamında plaket takdim etti.

Selçuk Özsoy Ortaokulu İdareci, öğretmenlerinin katılım sağladığı plaket takdim töreninde ödüllendirilen, Çalıştırıcı Murat Bülent TEKELİ ile öğrencileri Taha BAYRAK, Ege ÖZENÇ,  Deniz HALLAÇ, Şanlı Efe DURMAZ, Muhammed ÖZİNAR, Burak Kağan AKYOL, Veysel ÖZKAYNAK,  Mehmet Ulaş KUTLU,  Atakan TÜRK, Yunuscan EKİNCİ, bu yıl ikinci seneye inşallah birinciyiz diyerek, gelecek yılki voleybol turnuvasından birincilikle dönmeyi istediklerini dile getirdiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep AKDEMİR, okul idaresini, çalıştıran öğretmeni ve öğrencileri tebrik ederek plaketlerini takdim etti. Yaptığı konuşmada “ Didimli öğrencilerimizi her okuldan farklı branşlardan öğretmenlerimizi, okul toplumumuzu, Müdürlüğümüzde ağırlamak onları ödüllendirmek, geleceğimiz için bugünümüzden, eğitim inşasına doğru tuğlayı ve harcı koyabilmek bizim için çok değerli. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ve azimleri, spor, sanat, akademik ve kültürel faaliyetlerdeki ailelerimizin vermiş olduğu destek, öğrencilerimizin çalıştırıcıları, koçları, antrenörleri, hepsi birleştiğinde, tüm emekler bu harca katıldığında başarı sağlanıyor.  Bu başarıya ulaşılmasında emeği geçen tüm ekibi kutlarım. Türkiye Voleybol Federasyonunun vizyonu olan “Dünyada kabul gören “TÜRK VOLEYBOL EKOLÜ”nü yaratarak, ülkemizi olimpiyatlarda tüm voleybol branşlarında temsil edecek ekipler yaratmak” sözlerinin öngörüsüne bugün Selçuk Özsoy Ortaokulu’muzun Küçük Erkekler Takımıyla yarınlarda, ilçemizin başka başka okullarıyla adım adım yaklaşacağımıza inancım tam. Sizlere çok güveniyor ve inanıyorum, tekrar tebrik ediyor hafta içi hafta sonu demeden hocalarıyla açık kapalı statlarda çalışan tüm ilçemiz genelindeki öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, yeni başarılarla bekliyorum” dedi.

Plaketlerini alan öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürü REcep AKDEMİR’e gelecek yıl için şimdiden hedef koyduklarını, yeni turnuvalarda kupalarıyla Aydın ilimizden döndüklerinde, tekrar galibiyet sevinci paylaşacaklarını sözünü vererek teşekkür ettiler.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu