Genel HaberlerManşet

Djokovic: ‘Terzic voleybol oynarken beni görmeli’

Birçok kişi tenisin süper starı Novak Djokovic’in voleybolun büyük bir hayranı olduğunu biliyor olabilir. 2011 yılında, ‘Nole’, Belgrad’daki Pionir Salonu’nda EuroVolley Kadınlar finalinde tribünlerdeydi ve Sırbistan’ın coşkulu taraftarının önünde ilk kıta şampiyonluğunu kazanmasına şahit oldu.

Daha yakın zamanlarda, koronavirüs pandemisine bağlı olarak voleybola ara verildiğinde, Djokovic, yalnızca turnuva kazançlarına dayanan ve küresel sağlık krizi sırasında geçimini sağlamak için mücadele eden genç tenisçiler için bir yardım fonu kurulmasını destekledi.

Rekabetçi tenise dönüş için formda kalmaya çalışırken Djokoviç geçtiğimiz günlerde Balkanlar’da bir dizi gösteri maçının organize edildiğini ve gerçekleştirildiğini duyurdu. ‘Nole’, voleybol tutkusunu ve ilgisini de yeniden canlandırmanın zamanını buldu.

Çarşamba günü, Djokovic resmi Facebook hesabına, onu OK Vizura oyuncuları ve kadrosuyla resmederek, aşağıdaki başlıkla birlikte bir resim yayınladı: “Antreman sırasında sizi ziyaret etmek, spor ve yaşam hakkında konuşmak ve biraz voleybol oynamak bir zevkti. Sırbistan milli takımının teknik direktörü Terza’nın [Zoran Terziç] topu ne kadar ustalıkla oynadığımı görmekten gurur duyacağına inanıyorum! ”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu