Genel Haberler

Doğuş Üniversitesi Takımları Dolu Dizgin Devam Ediyor

Üniversiteler 2. Lig Voleybol Şampiyonası’nda Doğuş Üniversitesi Kadın ve Erkek takımları tam gaz yola devam ediyor.
Kadınlarda ilk maçlarında Medipol Üniversitesi’ni 3-2 mağlup eden Doğuş Üniversitesi ikinci maçında da Mimar Sinan Üniversitesi’ni 3-0 (25-14, 25- 10, 25-12) yendi. Teknik Direktör Barış Sümen yönetiminde Cansu Ceylan, İrem Ayvaz, Nevra Baskın, Bengisu Özçam, Ece Öztürk, Melike Topçu, Özlem Tuğral, Aysu Ceylan, Öykü İsmetoğulları, Buse Yıldırım, Damla Aksu, Hande Cansız, Özge Karak ve Şüheda Nur Yıldız’dan oluşan Doğuş Üniversitesi Kadın Voleybol Takımı Grupta Piri Reis ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile karşılaşacak. 

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ERKEK TAKIMLARI DA 2’DE 2 YAPTI!
Doğuş Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı da yaptığı 2 maçı da kazandı. Kadrosunda Ulaş Saydam, Arif Emre Acun, Ataberk Uludağ, Bekir Enes Şiranlı, Buğra Burak Bozyurt, Denizcan Eroğlu, Erdinç Gül, Furkan Fatih Kök, İhsan Can Günaltay, Mehmet Ortacebin, Neşat Turunç, Oktay Mete, Umut Dönmez ve Mert Çakır’dan oluşan Erkek Voleybol takımı da ilk maçında Biruni Üniversitesi’ni 3-1, ikinci maçında da Sabancı Üniversitesi’ni aynı skorla 3-1 mağlup etti. Doğuş Üniversite ayrıca grupta Beykoz ve İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi ile karşılaşacak

TEKNİK DİREKTÖR BARIŞ SÜMEN:
Kadın ve erkeklerde maçlarını kazandıklarını belirten Doğuş Üniversitesi Bayan ve Erkek Takımları Teknik Direktörü Barış Sümen, ”Bu yıl Doğuş Üniversitesi olarak hedef büyüttük. Hedefimiz 2. Lig’den 1. Lige terfi etmek. Daha sonra Süper Lige yükselmek. Avrupa Şampiyonu olan kardeş okulumuz Beykent Üniversitesi gibi Avrupa’da da Doğuş Üniversitesi olarak ülkemizi temsil etmek. Yöneticilerimizin de istekleri bu doğrultu da olup, katkılarıyla hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu