2. LigErkeklerLigler

Eskişehir’de heyecan 2. kez başlıyor

2019-2020 voleybol sezonu TVF Erkekler Voleybol 2.Ligi’nde şampiyon, Eskişehir’de belli olacak.

12 Mart 2020 Perşembe günü gerçekleştirilen Teknik Toplantı ile resmen başlayan Yarı Final mücadelesinde 8 takım 1.Lige yükselmek için 13- 14-15 Mart 2020 tarihlerinde tek devreli lig usulu maç yapacaklar.
Şehit Anıl Gül Spor salonu Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Teknik Toplantıya  MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı, TVF Eskişehir Voleybol İl Temsilcisi Cihat Fırıncıoğlu, Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu turnuvaya katılacak takımların teknik direktörleri ve karşılaşmalarda görev yapacak hakem ve gözlemciler katıldı.

Oynanan maçlar sonunda Yari Final gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar final etabında yarışmaya hak kazanacak. Finaller 13-14-15 Mart 2020 tarihlerinde Eskişehir Şehit Anıl Gül Spor Salonu’nda oynanacak.

14-15 Mart tarihlerinde oynanacak karşılaşmalar, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi YouTube kanalından voleybol severler ile buluşacak. Türkiye Voleybol Federasyonu resmi YouTube kanalına ulaşmak için tıklayınız.

Eskişehir’deki bu turnuvada görev yapacak hakemler şöyle:
Doğan Sevinçelli Adana,
Adem Türkmen Bilecik,
Yasin Okumuş Eskişehir,
Erkan Cihan Türker Eskişehir,
Necmi Avcı Eskişehir,
Funda Dündar Eskişehir

Gözlemciler:
Eyüp Bostancı
Cihat Fırıncıoğlu,
Sevgi Bambul,
Şermin Urgan,
Erdal Turgut

Statü
Yarı final maçları sonunda finale yükselen 8 takım 4’erli 2 grupta mücadele ederler. Tek devreli lig usulü turnuva maçları sonunda her iki grubun 1 ve 2.’leri toplam 4 takım 1. Lige terfi eder

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu