Hande Baladın: Hedefimiz her turnuvada madalya kazanmak

0
64

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın iki önemli ismi Hande Baladın, FIVB Voleybol Milletler Ligi, Tokyo Olimpiyat Oyunları ve CEV Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını sürdüren milli takım kampında Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

Milli smaçör Hande Baladın, yoğun tempoda hazırlıkların sürdüğünü söylerken, “Yoğun bir süreç bizi bekliyor ama her zaman ligler bittiğinde milli takıma geliyoruz. Bu tempoya alıştık diyebiliriz aslında. Ritmimizi yakalayabilmek adına ilk günden beri antrenmanlar zor ve sert geçiyor. Voleybol dolu bir yaz bizi bekliyor. Hedefimiz her turnuvada madalya kazanmak. Turnuva turnuva gitmek istiyoruz. Önümüzde Milletler Ligi var ve hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

“ASIL HEDEF OLİMPİYATLAR” 

Baladın, olimpiyatları çok önemsediklerini söylerken, “Asıl hedefimiz olimpiyatlar. Milletler Ligi bizim için iyi olacak, çok fazla maç yapacağız, uzun süredir takım olarak birlikte olamamıştık. 1.5-2 yıldır birlikte maç oynayamamıştık. Milletler Ligi’nde en iyi şekilde performans göstermeye çalışacağız. Kendimizden beklentimiz de yüksek. Olimpiyatlarda madalya kazanmak istiyoruz. En iyi performansımıza ulaşarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” dedi.

İbrahim ALİOĞLU – Sezer AFŞAR / İSTANBUL, (DHA)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here