Genel HaberlerManşet

İstanbul VHG Derneği’nde yeni yönetim belirlendi

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği’nde 3 yıllık görev süresi dolan Mehmet Gül Başkanlığındaki Yönetim Kurulu, 8 Ekim’de gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul’da  İsmail Ercan yönetimindeki listenin seçimi kazanması ile görevi yeni ekibe devir etti.

Seçim sonrasında Dernek Başkanlığı’nı 3 yıl boyunca sürdürecek olan İsmail Ercan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: ‘Öncelikle tüm camiaya hayırlı olsun. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen ve beni bu göreve layık gören tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu zamana kadar yürütülen bu onurlu ve adaletli mesleğimizi,  bugünden sonra aynı kararlılık ve ciddiyetle meslek paydaşlarımızın sorunlarını ve haklarının savunulması konusunda daha içten ve samimiyetle gayret edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Bu yola çıkarken ki amacımız; mesleğimizin farkındalığını ve önemini ortaya koymak, sevdirmek ve yeni bireyler kazandırmaktır. Öncelikli hedefimiz bayrağı devraldığımız ekipten kalan sorunlarımızın üzerinde durmak ve yeni yollar aramak olacaktır. Bunu yaparken hiçbir zümreye ayrımcılık yapmayıp tüm camiadan gelecek olan ortak görüşlerle hareket edeceğiz. Kapımız, herkese sonuna kadar açıktır. Kazananın şahsım veya Yönetim Kurulumuzun değil tüm camianın olduğunu düşünüyorum. Ve bu bilinçle hareket edeceğimizi bildiririm.’

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği yeni Yönetim Kurulu önümüzdeki hafta ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yapacak.

İsmail Ercan Başkanlığında Yönetim ve Denetim Kurullarında yer alan isimler şöyle:

Yönetim Kurulu Asil
İsmail Ercan
Orhan Sakın
Ahmet Bülent Kırmızı
Davut Köseoğlu
Merve Madran
Yunus Emre Şayan
Arda Gül

Denetim Kurulu Asil
Mehmet Gül
Selahattin Aydın
Soner Şener

Yönetim Kurulu Yedek
Fatma Koçak
Sadettin Kıral
Ayşenur Enderin
Betül Karabay
Fatmanur Kuş
Davut Berek
Damla Özçelik

Denetim Kurulu Yedek
Hasan Öztürk
Yusuf Çelik
Ezgi Alacan

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sayın başkanımız İsmail bey e yeni gorevinde başarılar dilerim. Layıkıyla yerine getireceğinden eminim

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu