Genel Haberler

İstanbul Voleybol, Siirt’teki çocukları da sevindirecek

Sitemizde bir çok kez haberleri yaparak, çeşitli köy okullarına yaptıkları malzeme yardımlarını duyurduğumuz İstanbul Voleybol Kulübü, voleybol camiasının büyük ilgisini çeken Siirtli çocukların voleybol oynadıkları fotoğrafı görünce kayıtsız kalamadı.

Kurulduğu günden bu yana  köy okullarına malzeme yardımı yaparak sosyal sorumluluk projesini sürdüren İstanbul Voleybol bu güne kadar Van, Şırnak , Bingöl, Batman , Diyarbakır ve Muş’ta bulunan okullara destek olan İstanbul Voleybol Kulübü, Siirt’te temin ettikleri atıl araç lastikleriyle voleybol sahası yapıp voleybol oynayan çocuklara da bir parça destek olmak için harekete geçti.
1 ay sonra 10. Yaşını kutlayacak olan kulübün başkanı Nüket Yolaç yaptığı açıklamada ‘Dün sosyal medyada gördüğümüz fotoğraftan çok etkilendik. Süratle fotoğrafı çeken Anadolu Ajansı muhabiri Fecri Barlık’a ulaşıp oradaki kardeşlerimize eşofman, forma vb. spor malzemeleri göndermek istediğimiz belirttik. Bu vesile ile fotoğrafı çeken Anadolu Ajansı muhabiri Fecri Barlık’a bu güzel ve anlamlı görüntüyü paylaştığı için teşekkür ederiz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu