1. LigKadınlarLigler

Kale 1957 Spor Kulübü’nden çarpıcı reklam

HAZIR MIYIZ ÇAN?

Bu sene TVF Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan Kale 1957 SK sosyal medya hesabından dikkat çeken bir reklam yayınladı.

‘’Geçilmez Ol’’ sloganıyla yayınlanarak Çanakkale’ye de selam çakan reklam filminde köy ortamından spor salonuna Kale 1957 SK oyuncularının da oynadığı reklam filminde Çanlı bazı isimler de yer aldı.

Yılların terzisi Şerafettin Kırmış’ın da oynadığı reklam filmi sosyal medyada beğeni ve paylaşım rekoru kırdı.

Kale 1957 SK Başkanı Serter Gezer reklam filmini sosyal medya hesabında paylaşırken, ‘’ Bütün Çan bir olup 1. Lig’e taşıdığımız KALE 1957 Kadın Voleybol Takımımızı kutluyor ve bir üst ligde geçireceği yeni sezon için başarılar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Çan İlçe Gençlik Spor Müdürü Erhan Gerçek de reklam filmini paylaşırken, ‘’ Henüz kurulalı 2 sene olmasına rağmen altyapısında onlarca kızımızı voleybolla tanıştıran, geçen yıl liginde üstün başarı göstererek şampiyonlukla bir üst lige çıkan Kale 1957 SK sezonu başlıyor. Gönlümüz şampiyonluktan yana ama biliyoruz ki bu lig çok zor. Temennimiz ve ümidimiz Kale 1957 takımımızın bu ligde kalıcı olması ve altyapı yatırımlarının devam ederek Çan ilçemizde voleybol kültürünün oluşması. Çok köklü kulüplerin arasında yarışacağı 1. Lig’de Kale 1957 SK takımımıza başarılar diliyoruz.’’ ifadeleri yer aldı.

Kale 1957 Takımının reklam filmini izlemek için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu