2. LigErkeklerLigler

Kuzeyboru’nun artık erkek voleybol takımı var!

Kuzeyboru, Türkiye Erkekler Voleybol 2.Ligi’nde mücadele eden Aksaray MTAL takımı ile yaptığı isim sponsorluğu görüşmelerini tamamladı. Yapılan anlaşmaya istinaden Aksaray MTAL Erkek Voleybol takımı yeni sezonda Kuzeyboru Aksaray MTAL adıyla mücadele edecek.

Anlaşma sonrası açıklama yapan Kadın Voleybol Takımı Genel Sekreteri Cemalettin Kaş, “Kadın takımımızla yaşadığımız başarılar sonrası erkek takımı ile de ileriye dönük yeni bir kapı açtık. Aksaray MTAL takımımızı 2 senedir takip ediyoruz. Başarılı bir hocası ve kalite bir oyuncu grubu var. Bu kapsamda öncelikle kulübe değer katmak ve onların başarılarına katkıda bulunabilmek adına yola çıktık. Maddi ve manevi olarak destek olup takımımızı bir üst noktaya taşımak istiyoruz. Aksaray’ı bir voleybol şehri yapmak ve inşallah pandemi sonrasında taraftarlarımıza bolca seyir zevki yüksek maçları izlettirmek istiyoruz.” dedi. Aksaray MTAL kulübü adına yönetici Gökhan Asal ise ” Uzun zamandır takımımıza destek olacak kimse olmadı, sağ olsun Kuzeyboru yöneticileri ile görüşmemiz sonrası böyle bir anlaşma yaptık. Bizde bu destek ile ligde güzel şeyler yapıp hedeflerimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

2.Lig 3. Grupta mücadele edecek Kuzeyboru Aksaray MTAL ilk hafta karşılaşmasında Aksaray’da Pema Koleji ile karşı karşıya gelecek. 25.10.2020 Pazar günü oynanacak müsabaka saat 14’de başlayacak.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu