Genel Haberler

Lebedew: Tarihi Kullanarak Voleybolu Tanıtın

Ben Bill Simmons hayranıyım. Geçmişte yazarken kullandığım fikirlerden çoğu doğrudan ondan alındı ( 2012 Olimpiyat Finali Koşu Günlüğü gibi).  Diğerleri, Spike gibi doğrudan ondan ilham aldı! Doug Beal kitabı Spike!.  Çoğunlukla onun mutlak, katkısız basketbol sevgisinden, özellikle de NBA’den ilham almama rağmen.

Bu öğleden sonra David Stern önderliğinde NBA’nin nihayetinde kendi kendini sürdüren bir topluluk yaratmak için lig tarihini aktif olarak benimsediğini anlattığı bir podcast dinliyordum. Bu öğleden sonra David Stern önderliğinde NBA’nin nihayetinde kendi kendini sürdüren bir topluluk yaratmak için lig tarihini aktif olarak benimsediğini anlattığı bir podcast dinliyordum.  Bu stratejinin büyük bir kısmı geçmiş oyuncuların kullanımı olmuştur. Bu stratejinin büyük bir kısmı geçmiş oyuncuların kullanımı olmuştur.  Eski yıldızlar lig tarihinin bir parçası olarak bireysel olarak tanıtıldı ve eski yıldızlarıyla tarih, mevcut ligi doğrulamak ve tanıtmak için kullanıldı. NBA, başını belaya soktuklarında eski oyuncularına bakar ve onları Arenalardaki hayranlara tanıtmak ve TV’de röportaj yapmak için ‘Büyükelçiler’ olarak kullanır.

Bu da beni voleybola getiriyor. Bir spor olarak voleybolun, tarihine ve buna ek olarak eski yıldızlarına saygısız olduğunu sayısız kez yazdım. Giba’nın bazı görünümlerinden ayrı olarak, son zamanlarda emekli olan oyuncular bile yaygın olarak bilinmemektedir. Sık sık yaşadığım eğlenceli olaylardan biri, kendi Milli Takım geçmişi hakkında hiçbir şey bilmeyen Kanadalı veya Alman veya (birkaç tane) profesyonel oyuncu ile konuşmak oldu.

Toplulukları yaratan tarihtir, özellikle paylaşılan tarih. Voleybol taraftarlarının yerel tarih boyunca yerel takımlarıyla bir bağlantısı olabilir, ancak küresel olarak NBA taraftarları gibi aynı temas taşlarına sahip değiliz.  Voleybolu tanıtmak için tarihini kullanın ve sadece yeni yıldızları değil, eski yıldızları da kullanın.

Promote Volleyball By Celebrating History

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu