AvrupaManşet

Maskot ACE Artık Her Yerde

Maskot ACE, EuroVolley 2019’un büyük yıldızlarından biriydi.
Bu eğlenceli karakter uluslararası sahneye çıktı, hayranları eğlendirdi, oyuncular ve yetkililerle etkileşime geçti, başka bir deyişle herkes için harika ve eğlenceli bir deneyim sunulmasına yardımcı oldu! EuroVolley’den sonra, ‘Aile Ace’inin biraz büyüdüğünü duymaktan mutluluk duyacaksınız. Maskotumuz tüm formlarında voleybola eğlence kattığından ACE şimdi tüm CEV etkinliklerinde sahne alacak.

Birçoğunuz EuroVolley’de ACE’ye aşina oldunuz. Milli takımlar için önemli olan yarışmamızın resmi renklerini gösteren kırmızı ve mavi bir kıyafet giyiyordu.

Bununla birlikte ACE, geçen yıl piyasaya sürülen yeni, dinamik ve yenilikçi CEV markasını yansıtmaya bağlı olarak kıyafeti çok hızlı bir şekilde değiştirebilen gerçekten eklektik bir karakterdir. Soğuk hissetmemek için ACE, Kar Voleybolu eylemini takip etmek için dağlara seyahat ederken eldiven ve şapka takacak. Bunları Plaj Voleybolu partisi için kumlara taşırken güneş gözlüğü, bir çift şort ve parmak arası terlik ile değiştirecek.

Onu Berlin’deki bir sonraki CEV Şampiyonlar Ligi Voleybolu Süper Finalleri’nde görürseniz, ACE sadece resmi Şampiyonlar Ligi markasına uyum sağlamak için bazı yeşil şeyler giyecek. ACE’nin gardırobunda, yeni CEV logosunun ayırt edici sarı ve mavi renklerini göstereceği oldukça ‘resmi’ CEV etkinliklerinde giyilmek üzere tasarlanmış daha fazla şey bulunuyor.

ACE’nin seçtiği kıyafet ve gittiği yer ne olursa olsun, maskotumuz eğlenmek ve taraftarların da eğlendiğinden emin olmak için her zaman yanınızda olacak çünkü sonuçta Voleybol öncelikle herkes için eğlenceli bir oyun!

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu