AvrupaManşetMilli TakımlarPara Volley

Oturarak voleybolda Avrupa Şampiyonası heyecanı başlıyor

Türkiye Oturarak Voleybol Milli Takımları, 9-15 Ekim 2023 tarihleri arasında İtalya’nın Caorle şehrinde düzenlenecek olan Paravolley Europe (PVE) Avrupa Şampiyonası 2023 için yola çıktı.

Bu prestijli organizasyonda, erkelerde 12 ve kadınlarda 10 takım katılıyor. Şampiyona ile ilgili güncel haberlere ve maç sonuçlarına ulaşmak için şampiyonanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Siteyi ziyaret etmek için tıklayınız.

Turnuvanın maç programının ayrıntılarına ise aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

https://ec2023.paravolley.eu/competition/schedule

Şampiyonada erkek milli takımımız ilk maçını, 9 Ekim 2023 Pazartesi günü Almanya ile Türkiye saatiyle 16:30’da oynayacak. Kadın milli takımımızın ilk maçı ise aynı gün Türkiye saatiyle 20:00’de ev sahibi İtalya karşısında olacak.

Tüm maçlar, PVE YouTube sayfasından canlı olarak yayınlanacak. Canlı yayın için tıklayınız.

Kadın Milli Takımı İdari ve Teknik Kadro-Sporcu Kadrosu
İdari ve Teknik Kadro: Şara Altürk (Takım Menajeri), Mesut Sevim (Antrenör), Nihal Tanrıkulu (Yrd. Antrenör), Dilara Karaman (Yrd. Antrenör), Buse Zeynep Şahin (Fizyoterapist)
Sporcular: Mislina Görgülü,Ceren Özçelik, Göksu Kendier, Pantuş İlke Naz Hoş, Özgü Toklu, Duygu Akcakaya, Fatma Kıdıl, Selma Eğlimez, Şevval Çelik, Ayşegül Acar, Pınar Genç, Zozan Çetinkaya, Aleyna Oruç

Erkek Milli Takımı İdari ve Teknik Kadro-Sporcu Kadrosu
İdari ve Teknik Kadro: Alper Sedat Aslandaş (Kafile Başkanı), Fuat Fırat (Takım Menajeri), Aziz Hopyar (Antrenör), Erhan İşci (Yrd. Antrenör), Cevdet Dural (Yrd. Antrenör), Seçkin Serdar (Fizyoterapist)
Sporcular: Mehmet Yılmaz, Metin Karaca, Tarkan Atik, Muhammet Öz, Ali Ünsal, Gökhan Gök, Yunus Özbayhan, İbrahim İdan, Metin Öztürk, Onur Yıldırım, Samet Can Karasu, Barış Şimşek, Emirhan Kılınç

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu