Genel HaberlerManşet

Serdar Nişancıoğlu Veda Ediyor

İstanbul Bölgesi Uluslararası Voleybol Hakemlerinden Serdar Nişancıoğlu, aktif hakemlik kariyerini noktalıyor.

Serdar Nişancıoğlu, 8 Aralık Pazar günü TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak Fenerbahçe HDI Sigorta – Arhavi Voleybol maçında son kez hakem kulesine çıkacak. Karşılaşmanın başlama saati 14.00.

Voleybol Aktüel olarak,Serdar Nişancıoğlu’na  Türk Voleyboluna ve Türk Hakemliğine verdiği hizmetler için teşekkür ediyor ve bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.

 

Serdar NİŞANCIOĞLU Kimdir?
9 Şubat 1964 yılında İstanbul Kanlıca ‘da doğdu. 1990 yılında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.
Voleybolu lise ve üniversite yıllarında okul takımlarında oynayan Serdar NİŞANCIOĞLU, 1986 yılında Voleybol Hakemliğine başladı. 2000 Yılında açılan kursta başarılı olarak Uluslararası Voleybol Hakemi oldu.  2012-2015 yılları arasında İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanlığı da yapan NİŞANCIOĞLU, yurt dışında bir çok maçta görev yaparak ülkemizi temsil etti. Son oalrak Haziran 2018’de İspanya’nın Tarragona kentinde düzenlenen Akdeniz Oyunları’nda görev yapan Serdar NİŞANCIOĞLU, çeşitli illerde açılan Voleybol Aday Hakem Kurslarında kurs öğretmenliği yaptı. Muhsin Adil Binal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde (Kadıköy Adalet Lisesi) Matematik Öğretmeni olarak çalışan Nişancıoğlu, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.