1. LigKadınlarLigler

Sigorta Shop’ta Yusleyni’ye teşekkür, Bytsenko’ya hoş geldin

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde şampiyonluğun güçlü adayı Sigorta Shop kadrosunu kuvvetlendirmeye devam ediyor. Yusleyni Herrera Alvarez ile yollarını ayıran Sigorta Shop, son olarak Adam Voleybol forması giyen 25 yaşındaki Ukraynalı smaçör Oleksandra Bytsenko ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya, “Merve İzbilir ve Ayçin Akyol’dan sonra bugün de Oleksandra Bytsenko ile sözleşme imzaladık. Bytsenko’nun takımımıza güç katacağını biliyoruz. İmzanın her iki tarafa da hayırlı olmasını. diliyorum” ifadelerini kullandı.
Sigorta Shop Kalecik Bld.’de bir de yol ayrımı yaşandı. Sigorta Shop Kalecik Bld., Kübalı smaçörü Yusleyni Herrera Alvarez ile karşılıklı anlaşmaya vararak vedalaştı.

Sigorta Shop Kalecik Bld. CEO’su Aydın Kaya, “Yusleyni Herrera Alvarez’e şimdiye kadar bize verdiği emekler için teşekkür ediyoruz. Yakın zamanda yeni bir yabancı oyuncu ile anlaşmayı planlıyoruz. Sezon başında koyduğumuz şampiyonluk hedefini gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Takımımıza güvenim tam. Şampiyonluk kupasını sezon sonunda biz kaldıracağız” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu