Efeler LigiLiglerManşet

Solhan Spor, Alper Özdemir ile anlaştı

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor, orta oyuncu Alper Özdemir ile anlaştığını açıkladı. Başkan İslamoğlu, transfer çalışmalarını büyük ölçüde tamamladıklarını aktardı.
Transfer çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan AXA Sigorta Efeler Liginin yeni ekibi Solhan Spor, orta oyuncu Alper Özdemir ile anlaştığını açıkladı.
Transfer çalışmalarının sonlarına geldiklerini belirten Solhan Spor Kulübü Başkanı Sebahatin İslamoğlu, transfer ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
“Transfer çalışmalarımıza çok hızlı bir şekilde başlayarak büyük bir ölçüde transferlerimizi tamamladık. Efeler Liginin diğer takımları da transferlerine sona yaklaştığı için piyasada fazla sporcuda kalmadı. Yerli ve yabancı sporcularla görüşmelerimiz devam ediyor. İki yabancı transferimizi gerçekleştirdiğimiz için kalan yabancı hakkımızı iyi kullanmak istiyoruz. Bugün yeni transferimiz Alper Özdemir ile anlaştığımızı açıklıyoruz. Yakın zamanda büyük ölçüde anlaştığımız diğer sporcularımızı da açıklamaya devam edeceğiz.”

Alper Özdemir kimdir?
Voleybol kariyerine 2012-2013 sezonunda Galatasaray altyapısında başlayan 1996 Artvin Arhavi doğumlu 2.02 boyundaki orta oyuncu Alper Özdemir, 2013-2017 sezonlarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1. Lig genç takımında mücadele ederek 5 sezon sonunda memleketinin takımı Arhavi Belediyespor’a transfer olup 2017-2018 sezonunda 1. Ligde mücadele eden Arhavi Belediyespor’un Şampiyon olarak Efeler Ligine çıkmasında etkin rol aldı.
Son üç sezon Arhavi’de mücadele eden Alper Özdemir 2020-2021 sezonu için Solhanspor’umuz ile anlaştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu