ManşetSultanlar Ligi

Sultanlar Ligi’nde 6. Hafta anlamlı bir etkinlikle başladı

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde 6. hafta, 2 Kasım 2019 Cumartesi günü oynanan 5 karşılaşma ile başladı.

Haftanın önemli maçında Eczacıbaşı VitrA ile Fenerbahçe Opet  derbisinde her iki takım oyuncuları ve maçın yöneten tüm hakemler seremoniye maska ile çıkarak 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası için farkındalık yarattılar. Eczacıbaşı VitrA takımı oyuncuları ayrıca ‘FARKINDAYIZ 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’ yazılı pankartla sahaya çıktı. Lösemili çocuklar için yaratılan bu farkındalık etkinliğine katılım gösteren Eczacıbaşı Spor Kulübü ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nü tebrik ederiz.

TVF ve MHGK’nin özel izni ile Türkiye’de ilk kez maçı yöneten hakemler, bir farkındalık etkinliğinde takımlarla birlikte ortak hareket ettiler.  Bu bakımdan ‘oyuna katılan’ kavramı, içinde barındırdığı derinliği ilk kez bu kadar belirli bir şekilde ortaya koymuş oldu. Ortak hareket edebilmenin bu güzel örneği için başta TVF Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ ile MHGK Başkanı Aziz Yener’e gönülden teşekkür ederiz.

Günün sonuçları şu şekilde:
Oynanan maçlardan sonra Eczacıbaşı VitrA, ligde tek yenilgisiz takım olarak liderliğini devam ettirdi. Puan durumu şu şekilde oluştu:

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde 6. hafta karşılaşmaları, 4 Kasım 2019 Pazartesi günü, saat 19.00’da TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak Atlasglobal Yeşilyurt – Nilüfer Bld. karşılaşmasıyla tamamlanacak.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu