LiglerSultanlar Ligi

THY ABD’li Smaçörü bırakmadı

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, 1993 doğumlu Amerika Milli Takımı smaçörü Madison Kingdon Rishel ile devam ettiğini duyurdu.

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, iç transferde Şeyma Ercan ve Berin Yıldırım’ın ardından Madison Kingdon Rishel transferini açıkladı.

Madison Kingdon Rishel transferiyle ilgili “Türk Hava Yolları’nda kaldığım için çok mutluyum. Bu sezon, salgın sebebiyle istediğimiz gibi sona ermedi. Bu yüzden, takımımla hedeflerimizi gerçekleştirmek için savaşma şansımın hala olması çok memnun edici. Bu sezon harika şeyler yapacağımıza inanıyorum!” dedi.

Daha önce Azerbaycan, Kore ve Çin liglerinde görev alan Madison, 1993 doğumlu ve 183 cm boyunda. 307 cm smaç, 298 cm blok yüksekliğine sahip olan ABD’li smaçör, 2 yıl önce Kore Ligi’nde Hwaseong Industrial Bank Korea Altosv forması giydiği sezonda, takımının Suwon Hyundai Engineering & Construction Hillstate karşısında 3-2 galibiyetle tamamladığı maçta, Hwaseong hanesine tam 57 sayı kazandırarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Madison, Türk Hava Yolları’nın 2019 Balkan Kupası’nı kazanmasında büyük rol sahibiydi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu