AvrupaGenel Haberler

Tüm Rekorlar Kırıldı

Heyecan, 2020 #1DayMore4Volleyball etrafında büyüyor ve şimdi katılımcı sayısı 141.137’de duruyor! 29 Şubat’ta, Avrupa Voleybol ailesinin bu yılki gününde voleybol etkinlikleri, 2.385 mekanda düzenlenecek olan  10.118 maç ile gerçekleşecek. Sayı her gün dahada artıyor ve üç haftadan fazla bir süre kala, tüm Avrupa’da gerçek bir Voleybol partisi olacağına dair beklentiler artıyor!

Bu arada, Ocak ayında başlatılan #VolleySkillChallenge, Instagram’da popüler bir hit haline geldi ve giderek daha fazla insan, Bruno Rezende, Eda Erdem ve Aleksandar Atanasijevic gibi sporun süper starlarının beğenisine katılıyor.

Bunu en son deneyenler, Slovenya’dan OK Ankaran-Hrvatini’nin genç oyuncuları ve Sloven Voleybol taraftarlarının çok aşina olduğu başka bir isim olan eski milli takım oyuncusu Peter Mozic. Dahası Avusturya’dan SV Sokol Voleybol üyeleri de kulübün resmi Instagram hesabı aracılığıyla kendi meydan okumalarını paylaştılar.

Herkes meydan okumayı başarabilir ve bunu yaparak, söz konusu değerli haftalık ödüllerin kazananı olabilirsiniz! Şansınızı kaçırmayın ve bu çok özel eylem hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bunun bir parçası olmak istiyorsanız, resmi etkinlik web sitesini ziyaret edin

https://1daymore4volleyball.cev.eu.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu